Akce 2016

Vážení zákazníci,

již 24 let "ladíme" naše produkty dle Vašich přání. Malý, velký, dřevěný nebo z kamene, Váš dům si zaslouží to nejlepší. Protože uvnitř je Váš domov, uvnitř jste Vy a Vaše rodina.

Lomax je jednička na trhu, která Vám přináší špičkovou kvalitu a design. Naše výrobky jsou díky perfektnímu zpracování a precizní profesionální montáži maximálně spolehlivé a budou Vám bez problémů sloužit dlouhá léta.

Pro tuto sezónu máme pro Vás připraveno množství zajímavých akčních pobídek na všechny produkty naší společnosti. Ať už se jedná o garážová vrata, předokenní rolety a žaluzie nebo vchodové dveře, určitě si vyberete z naší široké nabídky vysoce kvalitních výrobků.

Nejlepších akčních cen můžete využít do 24.4. 2016.

LOMAX je stabilní česká firma s dlouholetou tradicí a statisíci spokojených zákazníků. Nabízíme Vám nadstandardní záruky (vrata - 10 let), výrobek ušitý na míru Vašeho domu a dokonale vyladěný dle Vašich představ.

Využijte naši akční nabídku a neváhejte nás kontaktovat pro bližší informace! Volejte zdarma 800 100 372 nebo stačí odeslat poptávku a naši technici Vás budou do dvou pracovních dnů kontaktovat. Můžete taky navštívit některého z našich autorizovaných prodejců po celé ČR.

Uvidíte, že naše kvalitní produkty vlastní české výroby vynikají perfektním zpracováním bez kompromisů a jsou za příznivější ceny, než jste si možná mysleli!

Rozumím
###message