Vstupní dveře AKTIV 77 - LOMAX

Zatím posledních odvětvím, ve kterém společnosti LOMAX začala působit, je segment vchodových dveří. Hliníkové dveře AKTIV 77 vynikají prvotřídními izolačními vlastnostmi, prakticky nulovou nutností údržby a nebývalou životností. Díky přítomnosti celé řady bezpečnostních prvků patří i v tomto ohledu mezi absolutní špičku ve své třídě.

Uživatel má na výběr z celkem tří variant provedení, dveřní výplň si tak může rozdělit několika příčkami nebo úplně skrýt rám křídla. Hliníkové dveře AKTIV 77 zároveň může osadit moderními technologiemi pro maximální komfort.

Nejodolnější typ dveří na trhu

  • Hliníkové dveře AKTIV 77 jsou nejodolnějším typem vchodových dveří na trhu, ani po delším používání se nijak nedeformují a velmi dobře odolávají okolním vlivům
  • Díky použitým materiálům se skvěle hodí i do velmi frekventovaných prostor, jakými jsou například vchody do panelových či bytových domů. I při velkém zatížení tak lze hovořit o životnosti a maximální funkčnosti po dobu více než 50 let.
  • Dlouhou životnost ovlivňuje také velmi snadná údržba – u hliníkových dveří odpadá pracné konzervování speciálními a drahými přípravky, jež je nezbytné například u dřevěných výrobků.

Kombinace bezpečnosti a skvělých izolačních vlastností

  • Pro maximální bezpečnost jsou dveře již v základní ceně opatřeny tříbodovým zámkem GU Secury s automatickým zamykáním. Pokud tedy uživatel zapomene zamknout dveře, systém tak následně učiní automaticky za něj.
  • Hliníkové dveře AKTIV 77 je možné vybavit i systémem BioKey® Inside, díky kterému je tak uživatel může otevřít například pomocí otisku prstu, speciálního kódu nebo RFID čipu.
  • Díky širokým možnostem individualizace si tak může zákazník pořídit hliníkové vchodové dveře, které jsou naprostým unikátem. Promyšlená konstrukce a přerušení tzv. tepelných mostů pak zaručují výborné tepelně-izolační vlastnosti.
  • Děje se tak i v případě prosklení. U skleněných dílů se používá zateplený profil s trojsklem o celkové šířce 40 milimetrů, izolace je tedy zcela srovnatelná s výrobky bez prosklení.
Hliníkové vstupní dveře LOMAX.

 

Máte zájem odebírat novinky?

Vyplňte níže svůj e-mail a odebírejte newsletter LOMAX.