Projektový manažer

Jihomoravský kraj
Flexibilní pracovní doba
Kancelář
Tvůrčí práce
Pokračovat

Máte dobré plánovací a analytické myšlení?
Umíte věci dotahovat do zdárného konce?
Nebojíte se převzít zodpovědnost za řízení a úspěch projektu?

Pokud odpovídáte 3x ano, možná je tahle pozice právě pro Vás!

Vaším úkolem bude:

  • Vytvořit v zaběhlé firmě něco nového
  • Analyzovat trh a sestavit plán projektu od nuly
  • Řízení projektu ve všech jeho fázích (plánování, realizace, monitoring a reporting, prezentace výstupů, vyhodnocení a uzavření)

Jdu do toho

Projektový manažer 2

Více informací o pozici

Tuto práci můžete vykonávat pokud:

  • Máte výborné výsledky v dosavadních aktivitách
  • Vaše dosažené vzdělání je min. SŠ s maturitou (nejlépe technického zaměření)
  • Máte smysl pro detail a dobré analytické schopnosti
  • Bez znalosti MS Office (především Excelu) se neobejdete
  • Vítány jsou také zkušenosti s vedením týmu a znalost práce v 3D CAD systému

Na této pozici Vám nabízíme:

  • Kvalifikovaný a přátelský pracovní kolektiv, který se podporuje a spolupracuje
  • Samostatnou, atraktivní a kreativní práci – bude na Vás, jakou cestu k výsledku zvolíte
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příležitost k seberealizaci
  • Férový přístup – za skvěle odvedenou práci se náležité odměně nevyhnete

Chcete pracovat v LOMAXU?

Pouze jeden soubor.
Limit 256 MB.
Povolené typy: txt, rtf, pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, odp, xls, xlsx, ods.