Technika

Vývojový konstruktér

Jihomoravský kraj
Flexibilní pracovní doba
Kancelář
Tvůrčí práce
Pokračovat

Zajímá Vás práce na nových projektech?
Máte fantazii a chcete, aby Vaše nápady byly realizovány?
Máte radost, když jsou za Vámi hmatatelné výsledky?

Pokud ano, neváhejte se nám ozvat.

Vaším úkolem bude:

  •  Budete realizovat vývoj nových výrobků
  •  Zpracovávat atypické požadavky zákazníků pro výrobu
  •  Spolupracovat na zlepšení a optimalizaci výrobků a výrobních procesů

Navíc se před Vámi otevře možnost přinést do zaběhnuté firmy nové myšlenky a nápady, které mohou být realizovány!

Jdu do toho

Technika 2

Více informací o pozici

Základy pro danou pozici:

  • Vzdělání alespoň SŠ  – technického zaměření
  • Znalost práce v 3D CAD systému
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Výborné výsledky v dosavadních aktivitách
  • Znalost AJ/NJ na komunikativní úrovni by byla Vaší výhodou

Co Vám nabízíme?

  • Kvalifikovaný a přátelský pracovní kolektiv, který se podporuje a spolupracuje
  • Férový přístup – za skvěle odvedenou práci se náležité odměně nevyhnete
  • Kreativní práci – bude na Vás, jakou cestu k výsledku zvolíte
  • Budete pracovat na projektech, kde zapojíte své technické myšlení, představivost, tvůrčí schopnosti a přesnost
  • Stravování na pracovišti a další benefity

Chcete pracovat v LOMAXU?

Pouze jeden soubor.
Limit 256 MB.
Povolené typy: txt, rtf, pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, odp, xls, xlsx, ods.