Kontakt

Máte otázku nebo potřebujete něco opravit? Jsme tu pro vás, ozvěte se nám.

Najít pobočku

Kontakt LOMAX header
Pokračovat
Rychlý kontakt

Dotazy, poptávky a servis

Máte otázku? Ozvěte se nám. Jsme vám k dispozici na telefonu a e-mailu v pracovní době každý všední den od 9 do 16 hodin. Rádi vám poradíme s výběrem, nebo si rovnou domluvíme osobní schůzku v jednom z našich showroomů.

Zadejte poptávku Poptejte servis

Volejte zdarma
Napište e-mail
Sídlo společnosti LOMAX foto

Sídlo společnosti LOMAX

LOMAX & Co s.r.o.
691 08 Bořetice 417
info@lomax.cz

IČ: 26903920, DIČ: CZ26903920

Otevírací doba
Po – Pá: 8:00 – 16:00 hod.

Zjistit více o LOMAX

Najděte nejbližší pobočku

Abyste nevážili zbytečnou cestu, stačí vyplnit vaši polohu a aplikace vám jednoduše najde nejbližší pobočku.

Coordinates

LOMAX Benešov

LOMAX Vestec u Prahy

LOMAX Benešov

praha-vychod@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Jablonec

LOMAX Trnava

LOMAX Jablonec

trnava@lomax.cz

0800 042 372

Detail prodejny

LOMAX Karviná

LOMAX Ostrava – Sl. Ostrava

LOMAX Karviná

ostrava@lomax.cz

+420 604 444 004

Detail prodejny

LOMAX Kladno

LOMAX Kralupy nad Vltavou

LOMAX Kladno

kralupy@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Kroměříž

LOMAX Zlín-Malenovice

LOMAX Kroměříž

zlin@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Mladá Boleslav

LOMAX Nymburk

LOMAX Mladá Boleslav

nymburk@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

Lomax Uherské Hradiště

LOMAX Zlín-Malenovice

Lomax Uherské Hradiště

zlin@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Česká Třebová

LOMAX Dlouhá Třebová

LOMAX Česká Třebová

dlouhatrebova@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Moravské Budějovice

LOMAX Znojmo

LOMAX Moravské Budějovice

znojmo@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Břeclav

LOMAX Bořetice

LOMAX Břeclav

boretice@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Blansko

LOMAX Havířov

LOMAX Ostrava – Sl. Ostrava

LOMAX Havířov

ostrava@lomax.cz

+420 604 444 004

Detail prodejny

LOMAX Kuřim

LOMAX Náchod

LOMAX Trutnov

LOMAX Náchod

trutnov@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Chrudim

LOMAX Pardubice

LOMAX Chrudim

pardubice@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Česká Lípa

LOMAX Děčín

LOMAX Česká Lípa

decin@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Šumperk

LOMAX Dlouhá Třebová

LOMAX Šumperk

dlouhatrebova@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Hodonín

LOMAX Bořetice

LOMAX Hodonín

boretice@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Jindřichův Hradec

LOMAX Soběslav

LOMAX Jindřichův Hradec

sobeslav@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Třebíč

LOMAX Velké Meziříčí

LOMAX Třebíč

velkemezirici@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Jablonec nad Nisou

LOMAX Liberec

LOMAX Jablonec nad Nisou

liberec@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Jičín

LOMAX Vrchlabí

LOMAX Jičín

vrchlabi@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Hradec Králové

LOMAX Pardubice

LOMAX Hradec Králové

pardubice@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

VPO OKNA Svitavy s.r.o.

LOMAX Svitavy

VPO OKNA Svitavy s.r.o.

svitavy@lomax.cz

800 100 372, 731 428 928

Detail prodejny

LOMAX Liptovský Mikuláš

LOMAX Liptovský Mikuláš

LOMAX Liptovský Mikuláš

liptovskymikulas@lomax.cz

0800 042 372

Detail prodejny

LOMAX Martin

LOMAX Martin

LOMAX Martin

martin@lomax.cz

0800 042 372

Detail prodejny

LOMAX Dolný Kubín

LOMAX Dolný Kubín

LOMAX Dolný Kubín

dolnykubin@lomax.cz

0800 042 372

Detail prodejny

LOMAX Kysucké Nové Mesto

LOMAX Kysucké Nové Mesto

LOMAX Kysucké Nové Mesto

knm@lomax.cz

0800 042 372

Detail prodejny

LOMAX Holíč

LOMAX Holíč

LOMAX Holíč

holic@lomax.cz

0800 042 372

Detail prodejny

LOMAX Senica

LOMAX Rybky pri Senici

LOMAX Senica

senica@lomax.cz

0800 042 372

Detail prodejny

LOMAX Trnava

LOMAX Trnava

LOMAX Trnava

trnava@lomax.cz

0800 042 372

Detail prodejny

LOMAX Prievidza

LOMAX Prievidza

LOMAX Prievidza

prievidza@lomax.cz

0800 042 372

Detail prodejny

LOMAX Trenčín

LOMAX Trenčín

LOMAX Trenčín

trencin@lomax.cz

0800 042 372

Detail prodejny

LOMAX Poprad

LOMAX Poprad

LOMAX Poprad

poprad@lomax.cz

0800 042 372

Detail prodejny

LOMAX Nitra

LOMAX Nitra - Mlynárce

LOMAX Nitra

nitra@lomax.cz

0800 042 372

Detail prodejny

LOMAX Nové Zámky

LOMAX Nové Zámky

LOMAX Nové Zámky

novezamky@lomax.cz

0800 042 372

Detail prodejny

LOMAX Levice

LOMAX Levice

LOMAX Levice

levice@lomax.cz

0800 042 372

Detail prodejny

LOMAX Košice

LOMAX Košice

LOMAX Košice

kosice@lomax.cz

0800 042 372

Detail prodejny

LOMAX Bernolákovo

LOMAX Bernolákovo

LOMAX Bernolákovo

bratislava@lomax.cz

0800 042 372

Detail prodejny

LOMAX Bratislava

LOMAX Bratislava

LOMAX Bratislava

bratislava@lomax.cz

0800 042 372

Detail prodejny

LOMAX Bratislava

LOMAX Žiar nad Hronom

LOMAX Žiar nad Hronom

LOMAX Žiar nad Hronom

ziarnadhronom@lomax.cz

0800 042 372

Detail prodejny

LOMAX Krupina

LOMAX Krupina

LOMAX Krupina

krupina@lomax.cz

0800 042 372

Detail prodejny

LOMAX Beroun

LOMAX Králův Dvůr

LOMAX Beroun

beroun@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Kolín

LOMAX Kolín

LOMAX Kolín

kolin@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Kralupy nad Vltavou

LOMAX Kralupy nad Vltavou

LOMAX Kralupy nad Vltavou

kralupy@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Nymburk

LOMAX Nymburk

LOMAX Nymburk

nymburk@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

Vzorková prodejna LOMAX Rakovník

LOMAX Rakovník

Vzorková prodejna LOMAX Rakovník

rakovnik@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Příbram

LOMAX Příbram

LOMAX Příbram

pribram@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Děčín

LOMAX Děčín

LOMAX Děčín

decin@lomax.cz

800100372

Detail prodejny

LOMAX Chomutov

LOMAX Chomutov

LOMAX Chomutov

chomutov@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Litoměřice

LOMAX Litoměřice

LOMAX Litoměřice

litomerice@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

Vzorková prodejna LOMAX Teplice

LOMAX Teplice

Vzorková prodejna LOMAX Teplice

teplice@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Praha 2, 3, 4, 10, 11, 15, 16, 21, 22

LOMAX Praha 10

LOMAX Praha 2, 3, 4, 10, 11, 15, 16, 21, 22

praha10@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Praha 5, 6, 7, 8, 9, 14, 18, 19, 20

LOMAX Praha 8 – Libeň

LOMAX Praha 5, 6, 7, 8, 9, 14, 18, 19, 20

praha8@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Praha Východ

LOMAX Vestec u Prahy

LOMAX Praha Východ

praha-vychod@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Klatovy

LOMAX Klatovy

LOMAX Klatovy

klatovy@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Nepomuk

LOMAX Nepomuk

LOMAX Nepomuk

nepomuk@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

Autorizovaný smluvní partner LOMAX - Plzeň

LOMAX Plzeň

Autorizovaný smluvní partner LOMAX - Plzeň

plzen@lomax.cz

+420 377 237 239

Detail prodejny

LOMAX Dlouhá Třebová

LOMAX Dlouhá Třebová

LOMAX Dlouhá Třebová

dlouhatrebova@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Pardubice

LOMAX Pardubice

LOMAX Pardubice

pardubice@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

Vzorková prodejna LOMAX Liberec

LOMAX Liberec

Vzorková prodejna LOMAX Liberec

liberec@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Vrchlabí

LOMAX Vrchlabí

LOMAX Vrchlabí

vrchlabi@lomax.cz

800100372

Detail prodejny

LOMAX Trutnov

LOMAX Trutnov

LOMAX Trutnov

trutnov@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Špindlerův Mlýn

LOMAX Špindlerův Mlýn

LOMAX Špindlerův Mlýn

spindleruvmlyn@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Karlovy Vary - Moskevská

LOMAX Karlovy Vary

LOMAX Karlovy Vary - Moskevská

karlovyvary@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Chotoviny

LOMAX Chotoviny

LOMAX Chotoviny

pisek@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Soběslav

LOMAX Soběslav

LOMAX Soběslav

sobeslav@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

Autorizovaný smluvní partner LOMAX - České Budějovice

LOMAX České Budějovice

Autorizovaný smluvní partner LOMAX - České Budějovice

ceskebudejovice@lomax.cz

+420 387 992 324

Detail prodejny

Vzorková prodejna LOMAX Zlín

LOMAX Zlín-Malenovice

Vzorková prodejna LOMAX Zlín

zlin@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Havlíčkův Brod

LOMAX Havlíčkův Brod

LOMAX Havlíčkův Brod

havlickuvbrod@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

Vzorková prodejna LOMAX Jihlava

LOMAX Jihlava

Vzorková prodejna LOMAX Jihlava

jihlava@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Telč

LOMAX Telč

LOMAX Telč

telc@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Velké Meziříčí

LOMAX Velké Meziříčí

LOMAX Velké Meziříčí

velkemezirici@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Žďár nad Sázavou

LOMAX Žďár nad Sázavou

LOMAX Žďár nad Sázavou

zdarnadsazavou@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

Vzorková prodejna LOMAX Olomouc

LOMAX Olomouc - Holice

Vzorková prodejna LOMAX Olomouc

olomouc@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Prostějov

LOMAX Nezamyslice u Prostějova

LOMAX Prostějov

prostejov@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Valašské Meziříčí

LOMAX Valašské Meziříčí

LOMAX Valašské Meziříčí

hranice@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

Vzorková prodejna LOMAX Přerov

LOMAX Čechy

Vzorková prodejna LOMAX Přerov

prerov@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Frýdek-Místek

LOMAX Frýdek-Místek

LOMAX Frýdek-Místek

frydekmistek@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

Vzorková prodejna LOMAX Opava

LOMAX Opava

Vzorková prodejna LOMAX Opava

opava@lomax.cz

+420 603 178 277

Detail prodejny

Vzorková prodejna LOMAX Ostrava

LOMAX Ostrava – Sl. Ostrava

Vzorková prodejna LOMAX Ostrava

ostrava@lomax.cz

+420 604 444 004

Detail prodejny

LOMAX Třinec

LOMAX Frýdek-Místek

LOMAX Třinec

trinec@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

LOMAX Znojmo

LOMAX Znojmo

LOMAX Znojmo

znojmo@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

Vzorková prodejna LOMAX Bořetice

LOMAX Bořetice

Vzorková prodejna LOMAX Bořetice

boretice@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny

Vzorková prodejna, ul. Kaštanová

LOMAX Brno

Vzorková prodejna, ul. Kaštanová

kastanova@lomax.cz

800 100 372

Detail prodejny