LOMAX ověřená firma v oboru stínicí techniky

Nechte slunce
před okny

Regulujte přirozené světlo v interiéru a zajistěte si doma vždy příjemnou teplotu.

 

 

LOMAX - ověřená firma v oboru stínicí techniky!

Pro laika je v současné době velmi složité vyznat se v širokém spektru firem, které v oboru stínicí techniky působí. V poslední době se na trhu vyskytla celá řada certifikátů poskytovaných organizacemi, které bohužel s daným oborem nemají příliš (nebo vůbec nic) společného. Často ho žadatel obdrží jen díky tomu, že si za něj zaplatí.

Sdružení výrobců stínicí techniky a jejích částí (SVST) obor stínění v České republice již dlouhodobě zaštiťuje! Každoročně přiděluje certifikát Ověřená firma v oboru stínicí techniky firmám, které splnily podmínky pro jeho přidělení, a které jsou tedy potenciálně spolehlivým dodavatelem.

Tento certifikát si není možné koupit ani získat nějakým laciným či podvodným způsobem!

Certifikát se uděluje firmám, které stoprocentně splňují předpoklady dobrého obchodního partnerství, poskytují kvalitní služby a výrobky, splňující legislativně stanovené certifikace výrobků.

Co získáte jako zákazník, pokud bude Vaším dodavatelem držitel tohoto certifikátu?
Jako zákazník víte, že Vaším dodavatelem bude firma, která Vám poskytne služby a výrobky v souladu s platnou legislativou a chová se seriózně jak v obchodní sféře, tak z hlediska přístupu k zákazníkům.

LOMAX je stabilní česká firma s tradicí 25 let na trhu a statisíci spokojených zákazníků. Každý náš výrobek je vždy ušitý na míru Vašeho domu a dokonale vyladěný dle Vašich představ. Vyberte z široké nabídky našich venkovních žaluzií či předokenních rolet vlastní české výroby, které vynikají perfektním zpracováním bez kompromisů a jsou za příznivější ceny, než jste si možná mysleli!

Volejte zdarma 800 100 372 nebo stačí odeslat poptávku a naši zaměstnanci se již o vše postarají. Můžete také navštívit některého z více než padesáti autorizovaných prodejců po celé ČR.

 

Rozumím
###message