49.6748, 18.3448274

Pobočka Frýdek-Místek

LOMAX Frýdek-Místek

Vzorková prodejna Frýdek-Místek
Politických obětí 120
738 01 Frýdek-Místek
Česko

Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 10:00 - 16:00 hod.
Ostatní dny a hodiny dle domluvy na tel.:
606 756 064

Pokračovat

LOMAX Frýdek-Místek

Naše LOMAX pobočka Frýdek-Místek je nejbližší pobočkou pro města Frýdek-Místek, Kopřivnice a Rožnov pod Radhoštěm. Nabízí LOMAX sekční garážová vrata, posuvná garážová vrata, rolovací garážová vrata i průmyslová vrata. Mezi další sortiment patří i vchodové dveře, venkovní žaluzie a předokenní rolety. S výběrem LOMAX sortimentu ve Frýdku-Místku vám poradí v showroomu Asteziz s.r.o. Po vyplnění poptávkového formuláře vám zajistíme konzultaci a přípravu cenové nabídky přímo v místě realizace.

Firma Asteziz s.r.o. vznikla roku 2009, kdy byla výhradně specializována na dodávku a montáž všech produktů společnosti LOMAX, s výhradním zastoupením severomoravského regionu. Své portfolio činností však na základě spokojenosti zákazníků a dalších poptávek po kvalifikovaných činnostech rozšířila o přípravu a realizaci staveb.

 

Společnost využívá pouze profesionální řemeslníky a odborníky ve všech stavebních oborech, kterých je při modernizaci a realizaci budov zapotřebí. Za každých okolností se snaží být kompetentním, spolehlivým a předvídavým partnerem pro všechny, kdo sázejí na vysoké nároky na kvalitu provedeného díla. Základním pilířem jejich firemní filosofie je spolehlivost, kvalita a garance.

 

Garážová vrata

Garážová vrata můžete vybírat podle technických parametrů, způsobu otevírání či ovládání, vzhledu nebo jiných osobních preferencí. Je jen na vás, jaký typ si vyberete. Využijte náš poptávkový formulář.

 • Jsme autorizovaný prodejce garážových vrat ve Frýdku-Místku.
 • Nabízíme LOMAX sekční garážová vrata, posuvná garážová vrata, rolovací garážová vrata i dvoukřídlá garážová vrata.
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis garážových vrat.

Venkovní žaluzie

Kvalitní venkovní žaluzie zabrání pronikání sluneční záře do vašeho interiéru přesně podle toho, jak si je nastavíte. Můžete je zavřít úplně či částečně pomocí ovladače nebo mobilní aplikace. Využijte náš poptávkový formulář.

 • Jsme autorizovaný prodejce předokenních žaluzií ve Frýdku-Místku.
 • LOMAX venkovní žaluzie odstíní až 94 % slunečního záření, přičemž nechá pronikat dovnitř část slunečního světla, zatemní interiér a zajistí tak podmínky pro kvalitní spánek.
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis žaluzií.

Předokenní rolety

Díky instalaci venkovních rolet můžete nejen zvýšit soukromí a bezpečí ve vaší domácnosti, ale venkovní žaluzie dokáží i snížit náklady na vytápění. Využijte náš poptávkový formulář.

 • Jsme autorizovaný prodejce předokenních rolet ve Frýdku-Místku.
 • LOMAX předokenní rolety přináší tepelnou úsporu, ochranu soukromí a majetku, dokonalé zatemnění, snížení hluku, kvalitní zpracování a jednoduché ovládání.
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis rolet.

Hliníkové vchodové dveře

Kdo hledá nejvyšší kvalitu a perfektní design, volí hliníkové vchodové dveře. Jsou odolné, snadno se udržují a vydrží desítky let. Dveře je možné také osadit čtečkou otisků prstů s pamětí až 150 otisků, kódovací klávesnicí nebo čtečkou RFID čipů. Využijte náš poptávkový formulář.

 • Jsme autorizovaný prodejce LOMAX hliníkových vchodových dveří ve Frýdku-Místku.
 • Přináší tepelnou úsporu, ochranu soukromí a majetku, kvalitu kvalitní zpracování a osazení nemodernějšími technologii odemykání a zamykání.
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis.

Najděte jinou pobočku

Máme přes 80 poboček v celé České republice. V každém kraji najdete alespoň jednu a aplikace vám poradí, do které vede nejkratší cesta.

Najít nejbližší pobočku