50.2282827, 12.8632547

Pobočka Karlovy Vary

LOMAX Karlovy Vary - Moskevská

Vzorková prodejna, ul. Moskevská
Moskevská 40
360 01 Karlovy Vary
Česko

Otevírací doba

Po - Pá: 9:00 - 12:00 / 12:30 - 17:00
So: 9:00 - 12:00

Pokračovat

LOMAX Karlovy Vary

Naše LOMAX pobočka Karlovy Vary je nejbližší pobočkou pro města Karlovy Vary, Cheb, Sokolov, Tachov a Ostrov. Nabízí LOMAX sekční garážová vrata, posuvná garážová vrata, rolovací garážová vrata i průmyslová vrata. Mezi další sortiment patří vchodové dveře, venkovní žaluzie, předokenní rolety a sítě do oken proti hmyzu. S výběrem LOMAX sortimentu ve městě Karlovy Vary vám poradí v showroomu STUDIO H+H s.r.o. Po vyplnění poptávkového formuláře vám zajistíme konzultaci a přípravu cenové nabídky přímo v místě realizace.

 

Firma Studio H+H s.r.o. se zabývá prodejem širokého sortimentu stínicí techniky a bytového textilu. Kromě sortimentu LOMAX, jehož je autorizovaným prodejcem, je součástí firmy internetový obchod Kovopolotovary.cz, kde nabízí kované polotovary, pohony pro brány a vrata, závory, komponenty montovaného nerezového zábradlí, ale i poštovní schránky. K dispozici je také možnost návrhu, dodání, ale i montáže v Karlových Varech a okolí do 70 kilometrů.

Garážová vrata

Garážová vrata můžete vybírat podle technických parametrů, způsobu otevírání či ovládání, vzhledu nebo jiných osobních preferencí. Je jen na vás, jaký typ si vyberete. Využijte náš poptávkový formulář.

 • Jsme autorizovaný prodejce garážových vrat v Karlových Varech.
 • Nabízíme LOMAX sekční garážová vrata, posuvná garážová vrata, rolovací garážová vrata i dvoukřídlá garážová vrata.
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis garážových vrat.

Venkovní žaluzie

Kvalitní venkovní žaluzie zabrání pronikání sluneční záře do vašeho interiéru přesně podle toho, jak si je nastavíte. Můžete je zavřít úplně či částečně pomocí ovladače nebo mobilní aplikace. Využijte náš poptávkový formulář.

 • Jsme autorizovaný prodejce předokenních žaluzií v Karlových Varech.
 • LOMAX venkovní žaluzie odstíní až 94 % slunečního záření, přičemž nechá pronikat dovnitř část slunečního světla, zatemní interiér a zajistí tak podmínky pro kvalitní spánek.
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis žaluzií.

Předokenní rolety

Díky instalaci venkovních rolet můžete nejen zvýšit soukromí a bezpečí ve vaší domácnosti, ale venkovní žaluzie dokáží i snížit náklady na vytápění. Využijte náš poptávkový formulář.

 • Jsme autorizovaný prodejce předokenních rolet v Karlových Varech.
 • LOMAX předokenní rolety přináší tepelnou úsporu, ochranu soukromí a majetku, dokonalé zatemnění, snížení hluku, kvalitní zpracování a jednoduché ovládání.
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis rolet.

Hliníkové vchodové dveře

Kdo hledá nejvyšší kvalitu a perfektní design, volí hliníkové vchodové dveře. Jsou odolné, snadno se udržují a vydrží desítky let. Dveře je možné také osadit čtečkou otisků prstů s pamětí až 150 otisků, kódovací klávesnicí nebo čtečkou RFID čipů. Využijte náš poptávkový formulář.

 • Jsme autorizovaný prodejce LOMAX hliníkových vchodových dveří v Karlových Varech.
 • Přináší tepelnou úsporu, ochranu soukromí a majetku, kvalitu kvalitní zpracování a osazení nemodernějšími technologii odemykání a zamykání.
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis.

Sítě do oken

Sítě do oken jsou zásadním doplňkem, který vám ulehčí život v domě ve dne i v noci. Zabrání totiž pronikání nepříjemného hmyzu. Využijte náš poptávkový formulář.

 • Jsme autorizovaný prodejce sítí do oken v Karlových Varech.
 • Nabízíme LOMAX standardní plisé sítě, plisé sítě s dvojitým středovým profilem a plisé dvojité sítě.
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis sítí do oken.

Najděte jinou pobočku

Máme přes 80 poboček v celé České republice. V každém kraji najdete alespoň jednu a aplikace vám poradí, do které vede nejkratší cesta.

Najít nejbližší pobočku