49.1823348, 15.4554907

Pobočka Telč

LOMAX Telč

Vzorková prodejna, ul. Svatoanenská
Svatoanenská 125
588 56 Telč
Česko

Otevírací doba

Po - Pá: 10:00 - 12:00 hod.
              14:00 - 16:00 hod.

Pokračovat

LOMAX Telč

Naše LOMAX pobočka Telč je nejbližší pobočkou pro města Telč, Dačice a Třešť. Nabízí LOMAX sekční garážová vrata, posuvná garážová vrata, rolovací garážová vrata, křídlová garážová vrata a průmyslová garážová vrata. Mezi další sortiment patří vchodové dveře, venkovní žaluzie, předokenní rolety, sítě do oken proti hmyzu a rolovací mříže. S výběrem LOMAX sortimentu ve městě Telč vám poradí v showroomu PRAKTIK Martin Mareček. Po vyplnění poptávkového formuláře vám zajistíme konzultaci a přípravu cenové nabídky přímo v místě realizace. 

 

Cílem společnosti PRAKTIK Martin Mareček se sídlem v Telči a s působností také v oblasti Jihlavy, Dačic, Slavonic a blízkého okolí je zajistit zákazníkům veškerý potřebný a požadovaný komfort pro bydlení i provoz firem a průmyslových prostorů. Snaží se svým zákazníkům vyjít maximálně vstříc a se samotným výběrem vždy profesionálně a ochotně poradit.

Obsahem produktů a služeb je výroba, prodej, dodávka a montáž garážových vrat, předokenních rolet, plotů a bran, venkovních žaluzií, rolovacích mříží, markýz, žaluzií, textilních a bambusových roletek, sítí proti hmyzu a mnoho dalšího.

Součástí jejich služeb je i samotné zaměření, návrh nejvhodnějšího řešení podle vašich představ včetně cenové kalkulace na míru a záručního i pozáručního servisu. Vyberte si produkty, které nejvíce splňují vaše představy včetně rozměrů a barev, a to v té nejvyšší možné kvalitě.

 

Garážová vrata

Garážová vrata můžete vybírat podle technických parametrů, způsobu otevírání či ovládání, vzhledu nebo jiných osobních preferencí. Je jen na vás, jaký typ si vyberete. Využijte náš poptávkový formulář.

 • Jsme autorizovaný prodejce garážových vrat v Telči.
 • Nabízíme LOMAX sekční garážová vrata, posuvná garážová vrata, rolovací garážová vrata i dvoukřídlá garážová vrata.
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis garážových vrat.

Okna

Okna jsou důležitým designovým prvkem celého domu a zcela zásadně dotváří jeho vzhled. Správně zvolená okna potom chrání domov a izolují před zbytečným únikem tepla. Využijte náš poptávkový formulář.

 • Jsme autorizovaný prodejce oken v Telči.
 • Nabízíme LOMAX plastová okna, hliníková okna a dřevěná okna.
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis oken.

Venkovní žaluzie

Kvalitní venkovní žaluzie zabrání pronikání sluneční záře do vašeho interiéru přesně podle toho, jak si je nastavíte. Můžete je zavřít úplně či částečně pomocí ovladače nebo mobilní aplikace. Využijte náš poptávkový formulář.

 • Jsme autorizovaný prodejce předokenních žaluzií v Telči.
 • LOMAX venkovní žaluzie odstíní až 94 % slunečního záření, přičemž nechá pronikat dovnitř část slunečního světla, zatemní interiér a zajistí tak podmínky pro kvalitní spánek.
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis žaluzií.

Předokenní rolety

Díky instalaci venkovních rolet můžete nejen zvýšit soukromí a bezpečí ve vaší domácnosti, ale venkovní žaluzie dokáží i snížit náklady na vytápění. Využijte náš poptávkový formulář.

 • Jsme autorizovaný prodejce předokenních rolet v Telči.
 • LOMAX předokenní rolety přináší tepelnou úsporu, ochranu soukromí a majetku, dokonalé zatemnění, snížení hluku, kvalitní zpracování a jednoduché ovládání.
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis rolet.

Hliníkové vchodové dveře

Kdo hledá nejvyšší kvalitu a perfektní design, volí hliníkové vchodové dveře. Jsou odolné, snadno se udržují a vydrží desítky let. Dveře je možné také osadit čtečkou otisků prstů s pamětí až 150 otisků, kódovací klávesnicí nebo čtečkou RFID čipů. Využijte náš poptávkový formulář.

 • Jsme autorizovaný prodejce LOMAX hliníkových vchodových dveří v Telči.
 • Přináší tepelnou úsporu, ochranu soukromí a majetku, kvalitu kvalitní zpracování a osazení nemodernějšími technologii odemykání a zamykání.
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis.

Sítě do oken

Sítě do oken jsou zásadním doplňkem, který vám ulehčí život v domě ve dne i v noci. Zabrání totiž pronikání nepříjemného hmyzu. Využijte náš poptávkový formulář.

 • Jsme autorizovaný prodejce sítí do oken v Telči.
 • Nabízíme LOMAX standardní plisé sítě, plisé sítě s dvojitým středovým profilem a plisé dvojité sítě.
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis sítí do oken.

Najděte jinou pobočku

Máme přes 80 poboček v celé České republice. V každém kraji najdete alespoň jednu a aplikace vám poradí, do které vede nejkratší cesta.

Najít nejbližší pobočku