Dálkový ovladač ke garážovým vratům zdarma

Prodloužili jsme možnost získat zdarma dálkový ovladač LOMAX digital 384 k nákupu vybraných garážových vrat. Pořiďte si některý z modelů Delta, Home nebo Praktik a užijte si jejich dálkové ovládání naplno.

Více informací

Dálkový ovladač zdarma

S programem NZÚ vám pomůže LOMAX

Nabízíme pomocnou ruku při podání žádosti o dotaci z programu Nová zelená úsporám. Ten může rodinnému rozpočtu ušetřit až statisíce korun, a navíc na něj teď dosáhne více žadatelů než v minulých letech.

Zjistit více

NZÚ

9 důvodů, proč zvolit LOMAX

JEDNIČKA NA TRHU

JEDNIČKA NA TRHU

Jsme největší český výrobce garážových vrat.
ZÁRUKA 10 LET

ZÁRUKA 10 LET

Na vrata získáte záruku 10 let a na motor 5 let.
ČESKÝ VÝROBEK

ČESKÝ VÝROBEK

Vše vyrábíme sami a používáme kvalitní materiály ze zemí EU.
TECHNICKÝ NÁVRH ZDARMA

TECHNICKÝ NÁVRH ZDARMA

Zdarma provedeme zaměření a cenovou nabídku.
VÝROBA NA MÍRU

VÝROBA NA MÍRU

Vrata vyrobíme na milimetr přesně podle rozměrů vaší garáže.
VÝBĚR Z 2 500 BAREV

VÝBĚR Z 2 500 BAREV

Design doladíte nerezovými prvky nebo zasklením.
ŠIROKÝ VÝBĚR PŘÍSLUŠENSTVÍ

ŠIROKÝ VÝBĚR PŘÍSLUŠENSTVÍ

Nabízíme množství bezpečnostních prvků i způsobů ovládání.
80 POBOČEK PO CELÉ ČR A SR

80 POBOČEK PO CELÉ ČR A SR

Najdete nás i v Polsku, Německu, Rakousku a Švýcarsku.
RYCHLÝ SERVIS

RYCHLÝ SERVIS

Díky vlastní výrobě máme vždy dostupné náhradní díly.

Jsme hrdí na naši práci, kterou pro vás děláme

Od roku 1992 jsme dodali garážová vrata a další výrobky statisícům spokojených zákazníků.

swipe
ikona ocenění

OCENĚNÍ

Štiky českého byznysu

ikona ocenění

OCENĚNÍ

Vodafone firma roku

ikona ocenění

OCENĚNÍ

Českých 100 nejlepších

ikona ocenění

POMÁHÁME

Diakonii Betlém

ikona ocenění

POMÁHÁME

Život dětem

ikona ocenění

POMÁHÁME

Paprsky naděje

Tímto bych Vám chtěl moc poděkovat za dodaná okna a vchodové dveře. Vše vypadá a funguje perfektně, stejně tak bych chtěl pochválit pány, kteří prováděli montáž. Vše bylo v naprostém pořádku, vše mi vysvětlili a co tedy musím ocenit, tak že po montáži po sobě uklidili, což dnes není úplným pravidlem.

Jsem rád, že jsem se na realizaci oken a dveří dohodl právě s Vaší společností a můžete počítat s tím, že bych s Vámi chtěl spolupracovat i v realizaci garážových vrat.

Ještě jednou děkuji a rozhodně budu společnost LOMAX doporučovat ve svém okolí.

Ing. Daniel Ryšavý

Dobrý den, děkujeme za profesionální a rychlou montáž garážových vrat, které vaši ochotní pracovníci instalovali 10.7.2023. Ještě jednou děkujeme a přejeme pěkné dny.

Bednář Jiří, Pavlov

Hezký den, chtěl bych osobně tímto e-mailem vyjádřit poděkování panu Ladislavovi Bauerovi a jeho týmu za skvěle zvládnutý servis, který byl proveden u nás minulý týden. Osobně neznám ty kluky, kteří u nás byli, ale myslím, že je pan Bauer zná a za mne i mojí paní,  jim osobně poděkuje.

Myslím, že firma Lomax v panu Bauerovi a jeho týmu má perfektně zvládnutý servis na všech úrovních, včetně odborných znalostí servismannů.

Ing. Marek Bošanský MBA

Kolektiv MŠ Konopiska děkuje Vaší firmě za montáž venkovních žaluzií.
Velký dík za vše patří p.Lipenskému a Trávníčkovi.
Dlouho jsme se nesetkali s tak profesionálními a ochotnými pracovníky.

Kolektiv MŠ Konopiska 6, Brno

Jsem více než 25 let předseda představenstva malého bytového družstva a za tu dobu jsem měl možnost komunikovat s mnoha firmami, které vykonávaly stavební úpravy našich domů. Musím říct, že s profesionály na vaší úrovni se setkávám zcela výjimečně. Obchodní zástupce byl výborný, jeho technické znalosti a ochota opravdu k nezaplacení. Montéři profesionální, sehraní a moc šikovní. Byl jsem opravdu moc spokojený. Děkuji a přeji hodně úspěchů.

Ing. Ladislav Žalio, Jednatel společnosti AUDIT CB s.r.o.

S výsledkem zakázky jsme velice spokojeni. Vše proběhlo v naprostém pořádku. Ještě jednou děkujeme a až zase budeme potřebovat, určitě se obrátíme na vás.

rodina Heijligersova

Děkuji firmě LOMAX za rychle a dobře provedenou práci. Jednalo se o servis předokenních rolet. Od vyslovení mého požadavku po realizaci uplynuly pouhé čtyři dny. S tak profesionálním přístupem jsem se nikdy nesetkala. Vaši firmu budu všem doporučovat.

Mgr. Marcela Chvátalová

Jak vrata, tak servis naprosto předčili moje očekávání. Pochvalu si zaslouží především montážní tým, který i přes ztížené podmínky odvedl naprosto perfektní práci. LOMAX je jediná firma, která mě během celé rekonstrukce překvapila v dobrém slova smyslu.

Martin Vlček

Děkuji firmě LOMAX za rychlou a dobře odvedenou práci. Byl jsem nadmíru spokojen s montéry. Hodně firem by se od vás mohlo učit a já vás rozhodně doporučím dál. Plánuji měnit i vchodové dveře a jinou firmu, než LOMAX už nechci.

Josef Kozumplík

Chtěla bych poděkovat montážníkům, kteří mi montovali předokenní rolety. Dělali precizní a čistou práci, musím je ohodnotit nejvýše, jak jen to jde. Moc děkuji těmto profesionálům, jsem velice spokojená. Vaši firmu budu všem doporučovat.

Zdeňka Jonášová

Rád bych poděkoval a vyjádřil pochvalu oběma montážním skupinám společnosti LOMAX, které se podílely na realizaci mé poslední zakázky. Chválím nejen profesionální přístup, ale také formu komunikace a vystupování, což není v dnešní době bohužel vůbec samozřejmost.

Martin Doležel

Važte si vašich zaměstnanců, nejen pro jejich lidskost a profesionalitu, ale jsou také nejlepší reklamou, dva moji známí Vás již kontaktovali a další to zvažují.

Edita Suchomelová

Chci Vám poděkovat za perfektně odvedenou práci. A to jak Vaši, tak Vašich kolegů montážníků. S Vašim výrobkem a Vašimi službami jsme velice spokojení a můžeme Vás jen a jen doporučit!

Jiří Punčochář

Pracovníci LOMAX mi namontovali dvoje garážová vrata. Pánové byli skvělí profesionálové i dokonalí v přístupu k zákazníkovi. Stejné poděkování za průběh obchodu patří i vašemu obchodnímu zástupci.

Ing. Karel Pisarský

Byli jsme se ženou velice překvapeni slušným a naprosto profesionálním přístupem. Technici po sobě navíc poklidili a vše nám důkladně vysvětlil. Chtěli bychom jim ještě jednou poděkovat a popřát do budoucna hodně štěstí a spokojených zákazníků. Přístup Vašich pracovníků byl pro nás balzámem na duši.

Aleš Kužílek

Chtěla bych touto cestou poděkovat za ochotu a vstřícnost. V sobotu jsem volala na vaši linku s prosbou o opravu zaseknuté rolety. Váš zaměstnanec ochotně přijel ještě ten den a roletu opravil. Překvapuje mne, že i v dnešní uspěchané době si uděláte čas i o víkendu na běžného zákazníka, jako jsem já. Děkuji a Vaši společnost budu ráda doporučovat.

Mária Bartošová

Rád bych vyjádřil svou maximální spokojenost s montáží okenních rolet. Vše proběhlo naprosto v pořádku již od začátku, kdy mne kontaktoval technický poradce. Spolupráce byla naprosto podle mých představ a samotná instalace proběhla naprosto perfektně. LOMAX jsem už doporučil dvěma známým.

Petr Michek

Chtěla bych poděkovat za velmi profesionální jednání i provedení montáže žaluzií. Budeme vás doporučovat.

Eva Terberová

Jsem opravdu velice rád, že ještě stále existuje v České republice firma, která má takto vysoký standart péče o zákazníka, a i do budoucna můžete se mnou jako s potenciálním zákazníkem počítat.

Ing. Hynek Pavlačka

Ceníme si rychlého vyřízení zakázky. Do 14 dní od nehody, kdy nám opilý řidič zničil vrata, jsme měli nainstalována nová. Rychlost v krizové situaci byla od LOMAXu neskutečná, stejně jako šikovnost zaměstnanců. Děkujeme za skvělou spolupráci, dále Vás budeme doporučovat.

Lucie Suská, Tomáš Susk

Rádi bychom poděkovali za vzorné, rychlé a kvalitní namontování garážových vrat v našem domě.

Manželé Šárníkovi

Zaujaly vás naše produkty?

Vyplňte nezávaznou poptávku a my se vám do 3 pracovních dnů ozveme.

Vyplnit poptávkový formulář