Sítě do oken

Účinná ochrana proti hmyzu

Zastavte mouchy, vosy, komáry a další hmyz ještě před tím, než vám (nejen během letních měsíců) přiletí do domu a znepříjemní celý den i noc. Nejúčinnějším způsobem, jak se před nezvanými návštěvníky chránit, je síť do oken.

Poptat sítě do oken

Video file
Pokračovat
Sítě proti hmyzu do oken

Kvalitní síťovina zastaví hmyz okamžitě

Nejúčinnějším způsobem je dát hmyzu do cesty překážku, přes kterou se nedostane. Takovou překážkou jsou ochranné sítě do oken či dveří. S nimi nemusíte řešit, jestli je den, noc nebo máte rozsvíceno. 

  Ochranné sítě proti hmyzu musí plnit především praktickou funkci a stejně jako v případě venkovních žaluzií či venkovních rolet je potřeba při jejich výběru brát ohled na to, kam je budete umisťovat. V každém případě se nemusíte bát, že by hyzdily vzhled vašeho domu. Rámy jsou nevtíravé a snadno je sladíte s okny nebo balkonovými dveřmi, některé podle potřeby srolujete tak, že nejsou vidět vůbec.

  Proč vybrat sítě do oken LOMAX?

  ikona certifikát
  Větrat můžete kdykoli
  ikona certifikát
  Nemají negativní vliv na zdraví jako chemické odpuzovače
  ikona certifikát
  Nejsou závislé na elektřině a jejich provoz nic nestojí
  ikona certifikát
  Mají dlouhou životnost, oproti lahvičkám do odpuzovačů, které vydrží 1–2 měsíce
  ikona certifikát
  Design lze snadno přizpůsobit podle vašich přání
  ikona certifikát
  Nepotřebují téměř žádnou péči

  Typy sítí do oken

  Sítě do oken jsou ekonomickým, ekologickým a z dlouhodobého hlediska nejefektivnějším řešením, jak bojovat s obtěžujícím hmyzem v bytě nebo domě. A co když mu potřebujete zatarasit průlet přes balkonové dveře? Sítě se dají instalovat i na ně. Podívejte se, jaké typy sítí jsou na trhu k dispozici.

  pevné sítě

  Pevné sítě

  Pevné sítě jsou upevněné v rámu a hodí se do oken, která využíváte pouze k větrání. Nasazují se na rám okna a na podzim je jednoduše sundáte.

  Integrované rolovací sítě 

  Integrované rolovací sítě 

  Rolovací sítě do oken jsou stále více oblíbené z důvodu jejich praktičnosti. Stáhnete je podle potřeby a na zimu nemusíte sundávat celý rám. Oceníte je hlavně tam, kde často potřebujete volný prostor pro průchod nebo podávání věcí z okna. V LOMAXu integrujeme rolovací sítě do venkovních rolet a díky nezávislému ovládání můžete podle libosti větrat nebo zastínit interiér. 

  Pantové dveřní sítě 

  Pantové dveřní sítě 

  Pantové dveřní sítě jsou, stejně jako pevné sítě do oken, v rámové konstrukci, která se na rám dveří montuje pomocí samozavíracích pantů. Jsou vybaveny magnetickým dorazem, takže v zavřené poloze pevně drží.

  Plisované dveřní sítě 

  Plisované dveřní sítě 

  Doplňte domov sítí, která vás ochrání před hmyzem a navíc dodá moderní vzhled. Dveřní plisé síť je ideálním řešením do zimní zahrady, na terasu nebo pro francouzská okna. A také pro bezbariérové přístupy. 

  Pohodlné ovládání zajišťují vodicí profily tvaru U a jejich velkou výhodou je možnost jištění pomocí magnetu a uzavření velkých prosklených ploch. Jaký typ vybrat?  

  posuvne_dverni_site

  Posuvné dveřní sítě

  Posuvné dveřní sítě LOMAX jsou ideálním řešením pro dvoukřídlá francouzská okna nebo rozměrově větší typy balkonových nebo vstupních dveří, zimní zahrady, terasy a všeobecně pro větší plochy. Konstrukce posuvných sítí se skládá z vnějšího rámu a jednoho nebo dvou pojezdových křídel sítě. Jejich velkou výhodou je, že nevyžadují žádný prostor pro otevření. Další výhodou je velmi lehký a tichý chod, příjemné ovládání a jednoduchá montáž. Posuvné sítě jsou vhodné do velmi frekventovaných míst. Pro správnou funkci je nutná absolutní rovina místa pro instalaci. Posuvné dveřní sítě LOMAX, jsou ideálním řešením do každé domácnosti.

   

  Průběh realizace zakázky

  NA POPTÁVKU ODPOVÍME DO TŘÍ DNŮ

  Zavoláte/napíšete/pošlete poptávku. Nejpozději do 3 pracovních dnů se vám ozveme.

  NA OSOBNÍ SCHŮZCE PORADÍME S VÝBĚREM

  Domluvíme si schůzku buď u vás, nebo v našem showroomu. Zjistíme, jaké jsou vaše představy a poradíme s výběrem.

  ZDARMA ZAMĚŘÍME A NACENÍME

  Vybereme vhodné řešení, zaměříme a připravíme cenovou nabídku. Vše samozřejmě zdarma a nezávazně.

  VYROBÍME A DOMLUVÍME TERMÍN MONTÁŽE

  Pokud budete souhlasit, návrh předáme do výroby. Pak už jen domluvíme termín, kdy je přijedeme namontovat.

  Chcete sítě do oken LOMAX?

  Vyplňte poptávkový formulář. My se vám do tří dnů ozveme.

  Poptat sítě do oken