Záruky a garance

Pokud není uvedeno jinak, platí záruka vždy od data podpisu smlouvy. Při prodloužených zárukách garantujeme dodání nového dílu (materiálu) či jeho opravu zdarma. Případná instalace a demontáž není předmětem prodloužených záruk.

Pro další informace nás kontaktujte.

Garážová vrata

Všechna garážová vrata vznikají pod rukama našich zaměstnanců v Bořeticích. Nedovážíme čínské výrobky, raději odebíráme kvalitní součástky od našich partnerů ze zemí Evropské unie.

 • Záruka 10 let
  Na panely garážových vrat Home, Delta, Praktik a Excellent dáváme svým zákazníkům automaticky 10letou záruku. Sami je vyrábíme, takže si hlídáme kvalitu. Záruka se vztahuje na tvar, pevnost i funkci panelu.
 • Prodloužená záruka 10 let
  Tuto záruku poskytujeme na kování a nepohyblivé části vrat Home, Delta, Praktik a Excellent, které se neopotřebují provozem. Záruka se tak nevztahuje na lanka, kolečka a pružiny.

  Podmínkou poskytnutí záruky je každoroční servisní prohlídka po dobu trvání záruční doby. Při těchto prohlídkách dopřejeme vašim vratům potřebnou péči a výrazně tak prodloužíme jejich životnost.
 • Záruka 5 let na pohony Marantec a Somfy
  Vyrábíme garážová vrata nejvyšší kvality a stejnou vlastnost jsme hledali i u dodavatelů pohonných jednotek. Našli jsme ji ve firmách Marantec a Somfy, a tak s jistotou dáváme na jejich výrobky pro privátní sektor záruku 5 let (5 let a 3 měsíce od data výroby pohonu).
 • Záruka rychlého servisu
  Zaručujeme 100 % náhradních dílů skladem k dispozici do několika dnů po celém Česku i Slovensku.

Zajímají vás podrobnosti? Ozvěte se nám.

Předokenní rolety

V ceně předokenních rolet je profesionální zaměření okenních otvorů a následná odborná montáž. Můžeme vám tak garantovat 100% kvalitu.

 • Záruka 5 let na roletové systémy
  Předokenní rolety vyrábíme z prvotřídních materiálů, proto poskytujeme 5letou záruku na nosné nepohyblivé části rolet (vodítka, boxy, spodní lišty, revizní klapky), které nepodléhají opotřebení provozem. Záruka se vztahuje na barvu a tvarovou stálost použitých materiálů a platí i pro lamelu Al41R.
 • Záruka 5 let na elektropohony Somfy a Elero
  Kvalitu jsme hledali také u dodavatelů elektropohonů. Našli jsme ji u francouzské společnosti Somfy, která nám udělila známku Somfy Expert. Ta nás opravňuje k poskytnutí 5leté záruky na trubkové pohony rolet a rolovacích vrat.

Naši techničtí poradci vám rádi zodpoví jakýkoli dotaz. Kontaktujte je.

Venkovní žaluzie

Nejoblíbenější způsob venkovního zastínění si zaslouží nadstandardní záruky. Díky 100% kontrole nad výrobou vám je můžeme s klidným svědomím poskytnout.

 • Záruka 5 let
  Na nosné nepohyblivé části žaluzií, které nepodléhají opotřebení (horní nosič, držák horního nosiče a krycího plechu, konzola vodicí lišty a vodicí lišty), vám automaticky poskytujeme pětiletou záruku.
 • Záruka 5 let
  Zvláštní záruku poskytujeme na povrchovou úpravu u lamel Z70, Z90 PRO, S93, C80, krycích plechů, vodicích lišt a všech lakovaných komponent. Záruka se nevztahuje na změnu barvy částí, nebo vyblednutí. Nezáleží přitom, zda změny způsobilo slunce, kondenzace, kyselý déšť, nebo jakýkoli jiný vliv počasí.
 • Záruka 5 let na elektropohony Somfy a Elero
  Kvalitu jsme hledali také u dodavatelů elektropohonů. Našli jsme ji u francouzské společnosti Somfy, která nám udělila známku Somfy Expert. Ta nás opravňuje k poskytnutí 5leté záruky na trubkové pohony rolet a rolovacích vrat.

Máte jakýkoli dotaz? Rádi vám ho zodpovíme na telefonu nebo prostřednictvím e-mailu.

Vchodové dveře

Hliníkové dveře se vyznačují vysokou odolností a dlouhou životností. Garantujeme, že budou vypadat jako nové ještě dlouho po skončení záruky.

 • Záruka 5 let
  Jsme si jisti kvalitou hliníkových dveřních profilů, proto na ně poskytujeme 5letou záruku.
 • Záruka 2 roky
  Dvouletou záruku vám dáme automaticky na kování a dveřní výplně.

Více informací vám rádi podáme na naší infolince.