Ostatní produkty Průmyslová rolovací vrata, rolovací mříže, integrované sítě proti hmyzu a pohony pro brány

Dokonalost se skrývá
v detailech

Doplňkový sortiment zvyšuje komfort a zabezpečuje váš domov nebo firmu.

Prohlédněte si naši nabídku doplňkového zboží. Rolovací mříže, rolovací průmyslová vrata i integrované sítě proti hmyzu vám vyrobíme na míru a garantujeme jejich dlouhou životnost. Pohony pro brány pochází z dílen našich prověřených partnerů v Německu, Francii a Itálii.

Rolovací mříže

Rolovací mříže patří mezi standardní výbavu mnoha obchodů, výloh a vstupů do budov. Jsou totiž odolné, efektivní a nevyžadují téměř žádnou údržbu.
Chcete, aby rolovací mříž chránila i váš obchůdek? Není problém. I zde si můžete pohrát s designem. Rolovací mříže totiž mají také estetickou funkci.
Mříže vám vyrobíme na míru, a to do nových i starších objektů. Návrh a cenovou nabídku vám vypracujeme zdarma.

Lamely s okénky

Jednostěnné hliníkové nebo ocelové lamely s okénky nejčastěji používáme pro menší výlohy či okna.
Tento typ mříže můžete ovládat dálkovým ovladačem.

Rolovací mřížovina

Rolovací mříž MP 85 vyrábíme z plného kruhového ocelového profilu.

Lamely s perforací

Jednostěnné lamely s perforací vyrábíme z hliníku nebo oceli.
Tento typ mříže můžete ovládat dálkovým ovladačem.

Pokud máte zájem o rolovací mříže, kontaktujte nás.

 

Průmyslová rolovací vrata

Rolovací průmyslová vrata najdou uplatnění v těch provozech, halách nebo skladech, kde je omezený prostor pro montáž sekčních nebo skládaných vrat. Jsou na ně však kladeny stejné nároky.

Stejně jako u rolovacích vrat pro domácí využití si u vrat můžete vybrat instalaci vrat s viditelným boxem vyrobeného z oceli nebo bez boxu. U průmyslových objektů ale vzhledem k vyšší prašnosti doporučujeme montáž s boxem. Lamely vrat vyrábíme z oceli s výplní z polyretanové pěny.

U průmyslových vrat jde především o spolehlivost, komfort užívání a bezpečnost.

  • U průmyslových rolovacích vrat garantujeme jejich minimální poruchovost. Nevyžadují téměř žádnou údržbu. V případě poruchy zaručujeme rychlý servis nebo náhradní díly.
  • Komfort užívání zvyšuje automatické ovládání pomocí elektropohonu. Vrata můžete pohodlně otevírat nebo zavírat dálkovými ovladači, spínači nebo přepínači, případně i čipem nebo kódovou klávesnicí. Stačí si jen vybrat.
  • Základním bezpečnostním prvkem je protipádová brzda, kterou podle normy EN-13241-1 musí být opatřena všechna rolovací vrata. 

Zajímá vás o průmyslových rolovacích vratech více informací? Obraťte se na naše odborníky, rádi vám pomohou zvolit to nejlepší řešení pro váš průmyslový objekt.

Integrované sítě proti hmyzu

V létě je tak příjemné spát při otevřeném okně! Bohužel komáři a mouchy představují v ložnici velmi protivné společníky. Pokud si ale také spolu s předokenními roletami pořídíte integrované sítě proti hmyzu, můžete větrat bez obav.

Síťovina je ze skelného vlákna potaženého PVC s nízkou tepelnou roztažností. Díky tomu je síť odolná proti roztržení, korozi a vydrží vám dlouhá léta. Navíc je téměř průhledná, takže vám nijak nenaruší výhled z okna.

 

 

Integrované rolovací sítě

Síť je sice integrovaná přímo v roletě, její ovládání je ale nezávislé. Můžete tak mít staženou roletu, síť, nebo oboje společně.

Braňte se před dotěrným hmyzem a pořiďte si praktické sítě. Ozvěte se nám a domluvíme se na detailech.

 

Pohony pro brány

Ruční otevírání brány je nepraktické a nedivíme se, že vás nebaví. Pořiďte své bráně pohon a usnadněte si práci.

Pohon nainstalujeme i na stávající brány, výběr ale vždy konzultujte s naším technikem. Po automatizaci brány jednoduše stisknete tlačítko na dálkovém ovladači a brána se otevře, aniž byste museli vystoupit z auta.

Nabízíme pohony jak pro průmyslové, tak pro privátní brány.

3 typy pohonů pro brány

Pohony pro posuvné brány

Nejčastěji používaný typ motoru. Vyznačují se vysokou spolehlivostí a minimální údržbou. Připravili jsme pro vás praktickou a cenově zvýhodněnou sadu pohonu včetně řízení a příslušenství.

 

Pohony pro křídlové brány

I u tohoto typu jsme nachystali zvýhodněné sady. S volbou té pravé vám na základě hmotnosti a délky křídla poradí naši odborní konzultanti.

Závory a parkovací systémy

Nabízíme elektromechanické závory s možností rozšíření o další bezpečnostní a ovládací prvky.
Rádi vám také dodáme elektromechanické zábrany pro zabezpečení parkovacích míst.

Máte zájem o pohon pro bránu? Proberte podrobnosti s našimi technickými konzultanty.

 

Zkušenosti našich zákazníků

Chraňte svůj majetek před zloději, zbavte se otravného hmyzu v domě a dopřejte si pohodlí s automatizací vjezdové brány s doplňkovými produkty LOMAX.

Rozumím
###message