Ostrovec - 

Velké Pavlovice

 

Město Velké Pavlovice v posledních několika letech neúnavně pracovalo na revitalizaci lokality Ostrovec. Ta je nyní připravena na zahájení výstavby 112 nových rodinných domů, aby tak dopřála Velkým Pavlovicím čerstvý vánek, nové bydlení a dlouho plánovaný rozvoj obce. Pokud se chystáte jeden z pozemků koupit nebo už jste to dokonce udělali, LOMAX k vám přichází s jedinečnou nabídkou.

Poptat příslušenství LOMAX

lomax
Pokračovat

Využijte speciální  cenové zvýhodnění na  výrobky od LOMAXu

Jelikož jsme skoro zdejší a lokalita Velkých Pavlovic je naší srdcovou záležitostí, rozhodli jsme se, že novým majitelům hledajícím špičkové domovní příslušenství půjdeme naproti a nabídneme jim na různé typy výrobků LOMAX speciální cenové zvýhodnění.

Díky tomu si tak mohou noví majitelé své domovy vybavit kvalitní a odolnou stínicí technikouoknygarážovými vraty či vchodovými dveřmi za nejvýhodnější možné ceny. Při kombinaci různých výrobků LOMAX k tomu všemu navíc získají množstevní slevu

Obdobný projekt jsme pomohli realizovat například v Hustopečích, kde je v lokalitě Křížový Vrch našimi výrobky pokryto cca 70 % rodinných domů.

Poptat příslušenství LOMAX

Hustopeče - Křížový vrch 

 

Vylepšete svůj domov s LOMAXem

LOMAX je předním výrobcem venkovní stínicí techniky, garážových vrat, oken či vchodových dveří. Kromě kvalitního domovního příslušenství však na své výrobky poskytuje také několikaletou záruku, možnost výroby na míru, rychlý a vždy dostupný servis či technický návrh a cenovou nabídku zdarma

Během procesu výstavby vám budeme vždy nablízku a v případě potřeby si s vámi rádi sjednáme schůzku v místě realizace nebo v nedalekém zázemí naší společnosti v Bořeticích.

Naším cílem je zákazníkům poskytovat nejen špičkové produkty, ale také proklientský servis. Při probíhající výstavbě vám proto podáme pomocnou ruku ve formě optimalizace projektů a staveb, díky které zavčas odhalíte jakékoliv nedostatky v projektové dokumentaci. V konečném součtu tak ušetříte nemalý finanční obnos nejen díky tomu, ale také díky výběru toho správného domovního příslušenství

Pojďte do toho s LOMAXem a zajistěte si své bydlení snů. Napište nám na projekt@lomax.cz nebo vyplňte poptávkový formulář níže a my se vám do 3 dnů ozveme.

Nezávazná poptávka

Mám zájem o
Pouze jeden soubor.
Limit 256 MB.
Povolené typy: txt, rtf, pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, odp, xls, xlsx, ods, zip, jpg, pdf, png, jpeg, rar, gif, eps, tif, tiff, psd, rtf, tar.
Maximálně 20 souborů.
Limit 20 MB.
Povolené typy: txt, rtf, pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, odp, xls, xlsx, ods, zip, jpg, pdf, png, jpeg, rar, gif, eps, tif, tiff, psd, rtf, tar.

Po odeslání nezávazné poptávky vás budeme kontaktovat do 3 pracovních dnů.

Ukázky realizací

swipe