49.8474865001, 18.3070736

Pobočka Ostrava – Sl. Ostrava

LOMAX Havířov

HAVEL - VRATA / MARKÝZY / ROLETY s.r.o.
Mastného 1035/6
710 00 Ostrava – Sl. Ostrava
Česko

Otevírací doba

Po- Pá: 10:00 - 16:00 hod.

Pokračovat

LOMAX Havířov

Nejbližší LOMAX pobočka pro město Havířov je Ostrava. Nabízí LOMAX sekční garážová vrata, posuvná garážová vrata, rolovací garážová vrata i dvoukřídlá garážová vrata. Mezi náš další sortiment patří i vchodové dveře do domu, plastová okna, hliníková okna a dřevěná okna, venkovní rolety, žaluzie a sítě do oken. S výběrem LOMAX sortimentu poblíž Havířova vám poradí v showroomu HAVEL – VRATA / MARKÝZY / ROLETY s.r.o. Díky poptávkovému formuláři vám zajistíme konzultaci a přípravu cenové nabídky přímo v místě realizace.

 

Firma Richard Havel vznikla v roce 1994. Historicky se firma zabývala pouze prodejem a realizací stínící techniky, a to horizontální, vertikální a venkovní žaluzie. V současné době se zaměřuje na nejen na dodávku a montáž stínicí, ale také vjezdové techniky té nejvyšší kvality – římské rolety, dřevěné žaluzie, japonské posuvné stěny, látkové rolety, plisé a baldachýny, sekční, odsuvná a průmyslová garážová vrata včetně samostatných komponentů a doplňků. Nabídku doplňují systémy venkovního stínění, jako jsou markýzy, venkovní žaluzie a venkovní rolety.

Nabídka pobočky LOMAX Ostrava

Před nákupem garážových vrat byste měli vybrat výrobce, který splňuje české normy, na trhu je prověřený a na jeho zakázky najdete reference.

Garážová vrata

Garážová vrata

Garážová vrata můžete vybírat podle technických parametrů, způsobu otevírání či ovládání, vzhledu nebo jiných osobních preferencí. Je jen na vás, jaký typ si vyberete. Využijte náš poptávkový formulář.

 

 • Jsme autorizovaný prodejce garážových vrat pro Havířov.
 • Nabízíme LOMAX sekční garážová vrata, posuvná garážová vrata, rolovací garážová vrata i dvoukřídlá garážová vrata. 
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis garážových vrat.
Hliníkové vchodové dveře

Hliníkové vchodové dveře

Kdo hledá nejvyšší kvalitu a perfektní design, volí hliníkové vchodové dveře. Jsou odolné, snadno se udržují a vydrží desítky let. Dveře je možné také osadit čtečkou otisků prstů s pamětí až 150 otisků, kódovací klávesnicí nebo čtečkou RFID čipů. Využijte náš poptávkový formulář.

 

 • Jsme autorizovaný prodejce LOMAX hliníkových vchodových dveří pro Havířov.
 • Přináší tepelnou úsporu, ochranu soukromí a majetku, kvalitní zpracování a osazení nejmodernějšími technologiemi odemykání a zamykání.
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis.
Okna

Okna

Okna jsou důležitým designovým prvkem celého domu a zcela zásadně dotváří jeho vzhled. Správně zvolená okna potom chrání domov a izolují před zbytečným únikem tepla. Využijte náš poptávkový formulář.

 

 • Jsme autorizovaný prodejce oken pro Havířov.
 • Nabízíme LOMAX plastová okna, hliníková okna a dřevěná okna.
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis oken.
Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

Kvalitní venkovní žaluzie zabrání pronikání sluneční záře do vašeho interiéru přesně podle toho, jak si je nastavíte. Můžete je zavřít úplně či částečně pomocí ovladače nebo mobilní aplikace. Využijte náš poptávkový formulář.

 

 • Jsme autorizovaný prodejce venkovních žaluzií pro Havířov.
 • LOMAX venkovní žaluzie odstíní až 94 % slunečního záření, přičemž nechá pronikat dovnitř část slunečního světla, zatemní interiér a zajistí tak podmínky pro kvalitní spánek.
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis žaluzií.
Venkovní rolety

Venkovní rolety

Díky instalaci venkovních rolet můžete nejen zvýšit soukromí a bezpečí ve vaší domácnosti, ale venkovní žaluzie dokáží i snížit náklady na vytápění. Využijte náš poptávkový formulář.

 

 • Jsme autorizovaný prodejce venkovních rolet pro Havířov.
 • LOMAX předokenní rolety přináší tepelnou úsporu, ochranu soukromí a majetku, dokonalé zatemnění, snížení hluku, kvalitní zpracování a jednoduché ovládání.
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis rolet.
Sítě do oken

Sítě do oken

Sítě do oken jsou zásadním doplňkem, který vám ulehčí život v domě ve dne i v noci. Zabrání totiž pronikání nepříjemného hmyzu. Využijte náš poptávkový formulář.

 

 • Jsme autorizovaný prodejce sítí do oken pro Havířov.
 • Nabízíme LOMAX standardní plisé sítě, plisé sítě s dvojitým středovým profilem a plisé dvojité sítě.
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis sítí do oken.

 

Ukázky realizací doplňkového sortimentu LOMAX

swipe
HAVEL - VRATA / MARKÝZY / ROLETY s.r.o.

HAVEL VRATA s.r.o.

Firma Richard Havel vznikla v roce 1994. Zabývali jsme se prodejem a realizací stínící techniky se zaměřením na horizontální, vertikální a venkovní žaluzie. V roce 1998 jsme do našeho sortimentu zařadili také garážová vrata a vjezdové brány.

V současné době se zaměřujeme na dodávku a montáž stínící techniky té nejvyšší kvality – římské roletydřevěné žaluziejaponské posuvné stěnylátkové roletyplisé baldachýny. Naši nabídku doplňují systémy venkovního stínění, jako jsou markýzyvenkovní žaluzie a venkovní rolety.

Mimo stínící techniku realizujeme i vjezdovou techniku, jako jsou sekčníodsuvná a průmyslová garážová vrata, a to včetně samostatných komponentů a doplňků.

Spolupracujeme s nejvýznamnějšími, zejména českými, ale i s evropskými výrobci v daných oborech. Dodáváme na trh výrobky nejen funkční, ale i s dokonalým designem. Našimi zákazníky jsou lidé a organizace žijící a působící v Moravskoslezském kraji a na Jesenicku.

Najděte jinou pobočku

Máme přes 80 poboček v celé České republice. V každém kraji najdete alespoň jednu a aplikace vám poradí, do které vede nejkratší cesta.

Najít nejbližší pobočku