49.9299151, 17.9296775

Pobočka Opava

Vzorková prodejna LOMAX Opava

HAVEL - VRATA / MARKÝZY / ROLETY s.r.o.
ul. Těšínská 2063/77
747 05 Opava
Česko

Otevírací doba

Po - Pá: 8:00 - 16:00 hod.

Pokračovat

LOMAX Opava

Naše LOMAX pobočka Opava je nejbližší pobočkou pro města Opava, Ostrava, Havířov, Karviná a Orlová. Nabízí LOMAX sekční garážová vrata, posuvná garážová vrata, rolovací garážová vrata i dvoukřídlá garážová vrata. Mezi náš další sortiment patří i vchodové dveře do domu, plastová okna, hliníková okna a dřevěná okna, venkovní rolety, žaluzie a sítě do oken. S výběrem LOMAX sortimentu v Opavě vám poradí v showroomu HAVEL – VRATA / MARKÝZY / ROLETY s.r.o. Vyplňte poptávkový formulář a my vám zajistíme konzultaci i přípravu cenové nabídky přímo v místě realizace.

Firma Richard Havel vznikla v roce 1994. Historicky se firma zabývala pouze prodejem a realizací stínicí techniky, a to horizontálních, vertikálních a venkovních žaluzií. V současné době se zaměřuje na dodávku i montáž stínicí a vjezdové techniky té nejvyšší kvality, jako jsou římské rolety, dřevěné žaluzie, japonské posuvné stěny, látkové rolety, plisé a baldachýny, sekční, posuvná a průmyslová garážová vrata včetně samostatných komponentů a doplňků. Nabídku doplňují systémy venkovního stínění včetně markýz, venkovních žaluzií a venkovních rolet.

Nabídka pobočky LOMAX Opava

Před nákupem garážových vrat byste měli vybrat výrobce, který splňuje české normy, na trhu je prověřený a na jeho zakázky najdete reference.

Garážová vrata

Garážová vrata

Garážová vrata můžete vybírat podle technických parametrů, způsobu otevírání či ovládání, vzhledu nebo jiných osobních preferencí. Je jen na vás, jaký typ si vyberete. Využijte náš poptávkový formulář.

 

 • Jsme autorizovaný prodejce garážových vrat v Opavě.
 • Nabízíme LOMAX sekční garážová vrata, posuvná garážová vrata, rolovací garážová vrata i dvoukřídlá garážová vrata. 
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis garážových vrat.
Hliníkové vchodové dveře

Hliníkové vchodové dveře

Kdo hledá nejvyšší kvalitu a perfektní design, volí hliníkové vchodové dveře. Jsou odolné, snadno se udržují a vydrží desítky let. Dveře je možné také osadit čtečkou otisků prstů s pamětí až 150 otisků, kódovací klávesnicí nebo čtečkou RFID čipů. Využijte náš poptávkový formulář.

 

 • Jsme autorizovaný prodejce LOMAX hliníkových vchodových dveří v Opavě.
 • Přináší tepelnou úsporu, ochranu soukromí a majetku, kvalitní zpracování a osazení nejmodernějšími technologiemi odemykání a zamykání.
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis.
Okna

Okna

Okna jsou důležitým designovým prvkem celého domu a zcela zásadně dotváří jeho vzhled. Správně zvolená okna potom chrání domov a izolují před zbytečným únikem tepla. Využijte náš poptávkový formulář.

 

 • Jsme autorizovaný prodejce oken v Opavě.
 • Nabízíme LOMAX plastová okna, hliníková okna a dřevěná okna.
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis oken.
Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie

Kvalitní venkovní žaluzie zabrání pronikání sluneční záře do vašeho interiéru přesně podle toho, jak si je nastavíte. Můžete je zavřít úplně či částečně pomocí ovladače nebo mobilní aplikace. Využijte náš poptávkový formulář.

 

 • Jsme autorizovaný prodejce venkovních žaluzií v Opavě.
 • LOMAX venkovní žaluzie odstíní až 94 % slunečního záření, přičemž nechá pronikat dovnitř část slunečního světla, zatemní interiér a zajistí tak podmínky pro kvalitní spánek.
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis žaluzií.
Venkovní rolety

Venkovní rolety

Díky instalaci venkovních rolet můžete nejen zvýšit soukromí a bezpečí ve vaší domácnosti, ale venkovní žaluzie dokáží i snížit náklady na vytápění. Využijte náš poptávkový formulář.

 

 • Jsme autorizovaný prodejce venkovních rolet v Opavě.
 • LOMAX předokenní rolety přináší tepelnou úsporu, ochranu soukromí a majetku, dokonalé zatemnění, snížení hluku, kvalitní zpracování a jednoduché ovládání.
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis rolet.
Sítě do oken

Sítě do oken

Sítě do oken jsou zásadním doplňkem, který vám ulehčí život v domě ve dne i v noci. Zabrání totiž pronikání nepříjemného hmyzu. Využijte náš poptávkový formulář.

 

 • Jsme autorizovaný prodejce sítí do oken v Opavě.
 • Nabízíme LOMAX standardní plisé sítě, plisé sítě s dvojitým středovým profilem a plisé dvojité sítě.
 • Poskytujeme profesionální montáž a servis sítí do oken.

 

Ukázky realizací doplňkového sortimentu LOMAX

swipe
HAVEL - VRATA / MARKÝZY / ROLETY s.r.o.

Firma Richard Havel vznikla v roce 1994. Zabývali jsme se prodejem a realizací stínící techniky se zaměřením na horizontální, vertikální a venkovní žaluzie. V roce 1998 jsme do našeho sortimentu zařadili také garážová vrata a vjezdové brány.

 

V současné době se zaměřujeme na dodávku a montáž stínící techniky té nejvyšší kvality – římské roletydřevěné žaluziejaponské posuvné stěnylátkové roletyplisé baldachýny. Naši nabídku doplňují systémy venkovního stínění, jako jsou markýzyvenkovní žaluzie a venkovní rolety.

Mimo stínící techniku realizujeme i vjezdovou techniku, jako jsou sekčníodsuvná a průmyslová garážová vrata, a to včetně samostatných komponentů a doplňků.

Spolupracujeme s nejvýznamnějšími, zejména českými, ale i s evropskými výrobci v daných oborech. Dodáváme na trh výrobky nejen funkční, ale i s dokonalým designem. Našimi zákazníky jsou lidé a organizace žijící a působící v Moravskoslezském kraji a na Jesenicku.

Nezávazná poptávka

Mám zájem o

mapa

Upozornění

Okna zastupujeme v zeleně označených krajích.
Na ostatních pracujeme

Pouze jeden soubor.
Limit 256 MB.
Povolené typy: zip, jpg, pdf, png, jpeg.

Po odeslání nezávazné poptávky vás budeme kontaktovat do 3 pracovních dnů.

Najděte jinou pobočku

Máme přes 80 poboček v celé České republice. V každém kraji najdete alespoň jednu a aplikace vám poradí, do které vede nejkratší cesta.

Najít nejbližší pobočku