49.9299151, 17.9296775

Pobočka Opava

Vzorková prodejna LOMAX Opava

HAVEL - VRATA / MARKÝZY / ROLETY s.r.o.
ul. Těšínská 2063/77
747 05 Opava
Česko

Otevírací doba

Po - Pá: 8:00 - 16:00 hod.

Pokračovat
HAVEL - VRATA / MARKÝZY / ROLETY s.r.o.

Firma Richard Havel vznikla v roce 1994. Zabývali jsme se prodejem a realizací stínící techniky se zaměřením na horizontální, vertikální a venkovní žaluzie. V roce 1998 jsme do našeho sortimentu zařadili také garážová vrata a vjezdové brány.

 

V současné době se zaměřujeme na dodávku a montáž stínící techniky té nejvyšší kvality – římské roletydřevěné žaluziejaponské posuvné stěnylátkové roletyplisé baldachýny. Naši nabídku doplňují systémy venkovního stínění, jako jsou markýzyvenkovní žaluzie a venkovní rolety.

Mimo stínící techniku realizujeme i vjezdovou techniku, jako jsou sekčníodsuvná a průmyslová garážová vrata, a to včetně samostatných komponentů a doplňků.

Spolupracujeme s nejvýznamnějšími, zejména českými, ale i s evropskými výrobci v daných oborech. Dodáváme na trh výrobky nejen funkční, ale i s dokonalým designem. Našimi zákazníky jsou lidé a organizace žijící a působící v Moravskoslezském kraji a na Jesenicku.

Najděte jinou pobočku

Máme přes 80 poboček v celé České republice. V každém kraji najdete alespoň jednu a aplikace vám poradí, do které vede nejkratší cesta.

Najít nejbližší pobočku