Sekční garážová vrata
Model Delta

Poptat vrata

Sekční garážová vrata Model Delta
Pokračovat
Model Delta

Zlatá střední cesta

Model Delta je v naší nabídce sekčních garážových vrat představitelem zlaté střední cesty. Jeden z nejoblíbenějších typů v sobě spojuje precizní zpracování, líbivý design, a to vše za rozumnou cenu.

Model Delta se skládá z několika panelů (sekcí), které se za pomoci torzních pružin pohybují vodicími kolejnicemi. Je jen na vás, zda je budete ovládat ručně, nebo pomocí elektropohonu.

Výhody sekčních garážových vrat Delta

Výhoda ikona
Výběr ze dvou typů ovládání vrat – ruční nebo s elektropohonem.
Výhoda ikona
Velmi tichý chod stropního pohonu vrat díky použití motoru s řemenem.
Výhoda ikona
Programovatelné dálkové ovladače, které dokáží ovládat více zařízení.
Výhoda ikona
Volitelné integrované dveře pro větší komfort používání bez kompromisů v bezpečnosti.
Výhoda ikona
Pokročilé bezpečnostní prvky – vrata perfektně chrání majetek i zdraví.
Výhoda ikona
Díky celoobvodovému těsnění a kvalitním materiálům mají vrata skvělé izolační vlastnosti.
Výhoda ikona
10letá záruka na panely vrat, prodloužená záruka na kování při pravidelném servisu.
Výhoda ikona
Výběr z 2 500 barev, imitací dřeva, vzhled můžete doladit nerezovými prvky či prosklením.
Výhoda ikona
Výběr ze 4 typů prolisů, které umíme zkombinovat s kteroukoliv barvou nebo dekorem.

Ukázky realizací sekčních garážových vrat DELTA

swipe
Integrované dveře LOMAX DELTA

Integrované dveře

Garážová vrata je možné osadit integrovanými dveřmi LD16 se standardním nebo sníženým prahem. Dveře mají samozavírač, kliku a zámek. Pokud je navíc osadíme elektrickým jištěním, nehrozí, že by se vrata začala zvedat při otevřených dveřích.

rc2 klika

Bezpečnostní třída RC2

Garážová vrata LOMAX se řadí do bezpečnostní třídy RC2. Toto označení můžete znát převážně z názvosloví vchodových dveří; se stupni bezpečnostních tříd se můžete setkat u výrobků, jako jsou dveře, okna, mříže nebo právě vrata a jejich komponenty (zámky, kování, apod.)

Vzhled přesně podle vašich představ

Barevná provedení

Více než 2 500 barev

Garážová vrata DELTA nabízíme ve všech barvách. U hladkého povrchu můžete vybírat z kompletní nabídky barev pro vnější i vnitřní strany sekcí. Standardně je vnitřní strana sekcí dodávána v základní bílé barvě. Můžete si rovněž vybrat z více než 2 500 dalších barev ze vzorníků RAL nebo NCS na hladký nebo STUCCO povrch. Nabízíme rovněž 10 barev inspirovaných nerosty (DTM).

Domluvit schůzku

Imitace dřeva

Vzhled jako od truhláře

Garážová vrata DELTA s dřevěným dekorem mají dlouhou životnost, barevnou stálost a vyšší odolnost proti poškození povrchu, a to díky tomu, že je jsou sekce při výrobě zpracovávána už s fólií o tloušťce 150 mikronů. Vybírat můžete nejen ze základních 8 dekorů, ale z celé nabídky vzorníku renolit.

Domluvit schůzku

Prolisy

Dolaďte design prolisy

U garažových vrat DELTA nabízíme 4 typy prolisů zdarma, vybere si proto opravdu každý. Na výběr máte z variant lamely, bez prolisu, se středovým prolisem nebo jako kazety. Nemusíte se ale omezovat - za příplatek si můžete navrhnout originální vrata s nepravidelnými kazetami a lamelami.

Domluvit schůzku

Nerezové prvky a prosklení

Popusťte uzdu fantazii

Pomocí nerezových prvků můžete ze svých garážových vrat udělat skutečně originální záležitost. Nerezové prvky jsou vysoce odolné a za příplatek je nalakujeme jakoukoli barvou ze vzorníku RAL. Můžete si vybrat z naší nabídky nebo si navrhnout vlastní design. Nerezové prvky je rovněž možné kombinovat s prosklením.

Domluvit schůzku

Příslušenství

Ještě něco navíc

Garážová vrata DELTA nabízí kromě nerezových prvků a prosklení také další možnosti, jak si je přizpůsobit. Vybírat můžete například z integrovaných dveří LD16 se standardním nebo sníženým prahem. Dveře mají samozavírač, kliku a zámek. Pokud je navíc osadíme elektrickým jištěním, nehrozí, že by se vrata začala zvedat při otevřených dveřích. Dále nabízíme tlačítko pro ovládání vrat, záložní zdroj, výplň z tahokovu nebo větrací mřížku.

Domluvit schůzku

Technické parametry
garážových vrat Delta

Stavební připravenost a kování

Každá vrata Delta vyrábíme na míru, proto nemusíte řešit chybějící nebo přebývající centimetry. Pokud máte malou garáž, která neumožňuje stavební úpravy, nemusíte věšet hlavu, řešením je jednoduchý rám LOMAX Easy.

Tepelná izolace

Garážová vrata Delta se pyšní vrstvou PUR pěny s hustotou až 45 kg/m3. V kombinaci s celoobvodovým těsněním a kvalitními materiály tak mají sekční garážová vrata LOMAX nejlepší tepelnou izolaci na českém trhu

Jednoduché ovládání

O rychlý a plynulý chod se stará pohon MARANTEC. Možností ovládání vrat Delta je velká řada. Vrata je možné ovládat dálkovým ovladačem, ale i přes mobil nebo pomocí čipu. Na výběr je také manuální ovládání.

Bezpečnostní prvky

Pokud vrata Delta narazí při pohybu na překážku, zlehka přitlačí. Motor poté zařadí zpětný chod a vrata se otevřou, což chrání zdraví osob, zejména malých dětí. Robustní vrata Delta je možné doplnit i množstvím bezpečnostních prvků proti nenechavcům. Zajišťují také vyšší zabezpečení třídy RC2 pro případ pokusu o vloupání.

Řešení LOMAX Easy

Výměna vrat s minimálními stavebními úpravami.

Řešení LOMAX EASY - pozadí

Průběh realizace zakázky

na poptávku odpovíme Do tří dnů

Zavoláte/napíšete/pošlete poptávku. Nejpozději do 3 pracovních dnů se vám ozveme.

na osobní schůzce Poradíme s výběrem

Domluvíme si schůzku buď u vás, nebo v našem showroomu. Zjistíme, jaké jsou vaše představy a poradíme s výběrem.

zdarma Zaměříme a naceníme

Vybereme vhodné řešení, zaměříme a připravíme cenovou nabídku. Vše samozřejmě zdarma a nezávazně.

vyrobíme a domluvíme Termín montáže

Pokud budete souhlasit, návrh předáme do výroby a zhruba za měsíc je hotovo. Pak už jen domluvíme termín, kdy je přijedeme namontovat.

Chcete sekční vrata DELTA?

Vyplňte poptávkový formulář. My se vám do tří dnů ozveme.

Poptat garážová vrata