Klasické řešení 

s moderním 

zpracováním

Potřebujete spolehlivá vrata s nulovou poruchovostí? 

Pak jsou pro vás dvoukřídlá garážová vrata sázkou na jistotu. Právě spolehlivost je pádným důvodem, proč si dvoukřídlá vrata stále najdou své příznivce i přes drtivý nástup sekčních garážových vrat s elektrickým pohonem. Díky pevné konstrukci a prvotřídním materiálům za nimi totiž kvalitou rozhodně nezaostávají.

Poptat vrata

antracit
Pokračovat

Materiál a konstrukce vjezdových vrat

Přestože v poslední době převažuje poptávka po sekčních garážových vratech, stále se najde dostatek zákazníků, kteří z různých důvodů preferují klasická dvoukřídlá vrata. A jelikož jejich konstrukce i materiály splňují nejvyšší nároky na bezchybnou funkčnost a odolnost, jsou ve své jednoduchosti a univerzálnosti leckdy ideální volbou.

Základem konstrukce dvoukřídlých vrat je pevná konstrukce z hliníkového rámu, který je vyplněný vysoce kvalitními a odolnými sekcemi o síle 40 mm. 

Cena dvoukřídlých garážových vrat

Video file
Klasika pro nevytápěné prostory
Cena od 39 200 Kč

Cena za tento model začíná na 39 200 Kč. Je uvedena bez DPH, dopravy a montáže a nejčastěji se dodávají ve standardním rozměru 2,5x2 m.

Ovládání dvoukřídlých vrat: Kouzlo jednoduchosti

Dvoukřídlá garážová vrata se ovládají pouze ručně. Příznivci automatických vjezdových vrat či elektrického pohonu tak mohou být zklamáni, na druhou stranu vám ruční ovládání zaručuje nulovou poruchovost a dlouhou trvanlivost.

Design a dekory jsou na vás

Hliníkový rám vrat můžete mít vyhotovený ve 2500 různých barevných odstínech. A také design výplňových sekcí si můžete zvolit v jakémkoli stylu. Díky tomu není problém sladit vaše nová vrata s fasádou či okny a dveřmi. Standardně dodáváme rám i zárubně ve stříbrné, bílé a hnědé barvě. Samozřejmě si můžete vybrat také kování a vrata lze doplnit originálním prvkem z nerezu či kazetovým oknem

Velikost a rozměry mají své limity

Hliníková dvoukřídlá vjezdová vrata jsou vhodná pro novostavby i rekonstrukce a vyrobíme vám je na míru. Je však třeba vzít v úvahu optimální rozměry garážových vrat, normy a váš komfort. Maximální rozměry dvoukřídlých vrat činí 3000 mm na šířku a 3000 mm na výšku.

Dvoukřídlá vrata nemají přerušený tepelný most, proto jsou ideální do nevytápěných nebo částečně vytápěných prostorů a pro jakýkoli typ garáže určené pro jeden osobní vůz. U širších dvougaráží doporučujeme spíše sekční garážová vrata, rolovací garážová vrata nebo posuvná vrata.

Hlavní výhody vjezdových dvoukřídlých vrat

Argumentů pro dvoukřídlá garážová vrata je několik. Ty hlavní jsou následující:

  • Univerzálnost: Můžete si vybrat otevírání dovnitř, nebo ven i umístění kliky na pravé, či levé straně. A úhel otevření dveří je velkorysých 180°! Díky tomu dvoukřídlá vrata přizpůsobíte jakémukoli prostoru.  

  • Spolehlivost: Klasická technologie v kombinaci se špičkovými materiály a ručním ovládáním je ve výsledku zárukou maximálně funkčního a bezporuchového produktu.

    Poptat vrata

Proč zvolit vjezdová dvoukřídlá vrata LOMAX?

Jsme jednička na trhu s garážovými vraty, máme 80 poboček po celé ČR i SR a působíme také v Německu, Rakousku, Polsku či Švýcarsku. Vše vyrábíme sami z prvotřídních materiálů ze zemí EU – s námi tak máte jistotu kvalitního českého výrobku. Na dvoukřídlá vrata od nás dostanete 10letou záruku a budeme vám garantovat 100% dostupnost náhradních dílů. 

Nevíte si rady s výběrem garážových vrat?

Poradíme vám! Projděte si našeho průvodce výběrem garážových vrat.

Rádce s výběrem garážových vrat

rádce

Výroba dvoukřídlých garážových vrat

NA POPTÁVKU ODPOVÍME DO TŘÍ DNŮ

Zavoláte/napíšete/pošlete poptávku a my se vám nejpozději do 3 pracovních dnů ozveme

NA OSOBNÍ SCHŮZCE PORADÍME S VÝBĚREM

Domluvíme si schůzku buď u vás, nebo v našem showroomu. Zjistíme, jaké jsou vaše představy a poradíme s výběrem.

ZDARMA ZAMĚŘÍME A NACENÍME

Vybereme vhodné řešení, zaměříme a připravíme cenovou nabídku.Vše samozřejmě zdarma a nezávazně.

VYROBÍME A DOMLUVÍME TERMÍN MONTÁŽE

Pokud budete souhlasit, návrh předáme do výroby. Pak už jen domluvíme termín, kdy je přijedeme namontovat.

Chcete posuvná garážová vrata?

Vyplňte poptávkový formulář. My se vám do tří dnů ozveme.

Poptat garážová vrata