ZOOMTECH®

Patentovaná technologie hřídele

Neustálé vylepšování a zdokonalování našich produktů je v LOMAXu prioritou. A právě proto nabízíme v našem sortimentu novinku v podobě patentované technologie ZOOMTECH®. Hlavní výhodou této technologie je dokonale vypnutá látka bez deformace a prověšení. 

Vylepšit screenové rolety

Video file
Pokračovat

Jak funguje technologie ZOOMTECH®?

Jedná se o patentovanou technologii, která kompenzuje vychylování trubky způsobené gravitací. Díky tomu umožňuje použití menších průměrů hřídele a menších velikostí boxů i pro velké screenové rolety. Hlavní výhodou je však to, že díky této technologii zůstanou vaše screenové rolety dokonale narovnané a bez tzv. „V efektu” a deformací, jejichž vlivem se rolety prověšují a působí nenapnutě. 

Toto prohnutí způsobuje jednak gravitace a tíha samotných screenových rolet, ale také průhyb hřídele. S technologií ZOOMTECH® však budou vypadat vždy perfektně a díky potřebě menších boxů získáte také lepší možnosti zateplení vaší budovy.

BĚŽNÉ SCREENOVÉ ROLETY                                                S TECHNOLOGIÍ ZOOMTECH

 

screenove-rolety-s-a-bez-technologie-zoomtech

Srovnání screenových rolet s použitím a bez použití technologie ZOOMTECH

Pro dokonalé screenové rolety

Díky technologii ZOOMTECH® budete schopni zastínit i ty nejširší rozměry skleněných ploch bez nutnosti instalace viditelného upevnění. Veškeré technické prvky jsou totiž dokonale skryté a díky mezeře mezi stěnou a roletou můžete roletu pohodlně ovládat bez jakýchkoliv omezení.

S našimi screenovými roletami si tak můžete naplno užívat maximum přirozeného denního světla v interiéru a díky této technologii se navíc neobávat o jejich vzhled. A to ani v případě nadstandardních rozměrů – ZOOMTECH® lze totiž použít pro screenové rolety o šířce od 2 m až do 6 m.

Tato technologie je integrovaná přímo do trubky navíjecího systému rolety. Za normálních okolností dochází vlivem gravitační síly k prohýbání této trubky a tím i samotné látky. Vylepšená hřídel s těmito přírodními zákony bojuje po svém a tento efekt zcela odstraňuje.

Hlavní výhody

záruka
Dokonale vypnutá látka bez deformace a prověšení
záruka
Použití menších přiznaných i podfasádních boxů
záruka
Patentovaná technologie s hlavním oceněním Innovation award R+T
záruka
Šířka až 6 m s využitím nejmenšího boxu na trhu (105x105 mm)
záruka
Vhodné pro rodinné domy, byty, pergoly i komerční budovy
záruka
Exkluzivita LOMAXu v sortimentu screenových rolet

Jak získat screenové rolety s technologií ZOOMTECHⓇ?

Screenové rolety LOMAX jsou skvělým produktem samy o sobě. Mají totiž schopnost zastínit interiér bez ztráty výhledu. Jsou ideální variantou nejen pro okna rodinných domů, ale také pro byty, terasy, pergoly či zimní zahrady.

Látky těchto rolet jsou nejčastěji vyrobeny ze skelného vlákna obaleného PVC a jsou vysoce kvalitní, odolné a mohou se chlubit dlouhou životností. Zároveň však jako látka skutečně vypadají a vlivem gravitace nejsou vždy dokonale rovné a napnuté. Tento problém řeší právě technologie ZOOMTECH®, kterou si stačí doobjednat v poptávkovém formuláři.

Na kolik vás vyjdou screenové rolety s technologií ZOOMTECHⓇ?

Vše záleží na rozměru vašich oken. U standardních oken o rozměru cca 2 m metry není technologie ZOOMTECH® potřeba, protože na látce nedochází k deformacím. Hodí se proto spíše pro větší velikosti oken či pergol, o rozměrech 3x6 m. 

Pro okno o rozměru 4x2 m je orientační cena 44 700 Kč. Pro přesnou cenovou kalkulaci se na nás však neváhejte obrátit.

Chci cenovou nabídku

Průběh realizace zakázky

NA POPTÁVKU ODPOVÍME DO TŘÍ DNŮ

Zavoláte/napíšete/pošlete poptávku. Nejpozději do 3 pracovních dnů se vám ozveme.

NA OSOBNÍ SCHŮZCE PORADÍME S VÝBĚREM

Domluvíme si schůzku buď u vás, nebo v našem showroomu. Zjistíme, jaké jsou vaše představy a poradíme s výběrem.

ZDARMA ZAMĚŘÍME A NACENÍME

Vybereme vhodné řešení, zaměříme a připravíme cenovou nabídku. Vše samozřejmě zdarma a nezávazně.

VYROBÍME A DOMLUVÍME TERMÍN MONTÁŽE

Pokud budete souhlasit, návrh předáme do výroby a zhruba za měsíc je hotovo. Pak už jen domluvíme termín, kdy je přijedeme namontovat.

Poptávkový formulář

Mám zájem o
Pouze jeden soubor.
Limit 256 MB.
Povolené typy: txt, rtf, pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, odp, xls, xlsx, ods, zip, jpg, pdf, png, jpeg, rar, gif, eps, tif, tiff, psd, rtf, tar.
Maximálně 20 souborů.
Limit 20 MB.
Povolené typy: txt, rtf, pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, odp, xls, xlsx, ods, zip, jpg, pdf, png, jpeg, rar, gif, eps, tif, tiff, psd, rtf, tar.

Po odeslání nezávazné poptávky vás budeme kontaktovat do 3 pracovních dnů.