Rolety vám zajistí klidný spánek: chrání před hlukem i zloději

Předokenní rolety nabízí svým uživatelům mnoho výhod. Mezi ty nejdůležitější patří tepelná izolace a ochrana před hlukem zvenčí. Tvoří také významnou bariéru, která zamezuje vniknutí zlodějů do vašeho domu. Podívejte se s námi na jednotlivé výhody podrobněji:

předokenní rolety LOMAX na domě

S roletami zůstane zima venku

Ceny energií vytrvale rostou a lidé zateplují domy v naději, že ušetří. Zapomínají, že dobrou pomůckou jsou právě předokenní rolety. Mezi staženou roletou a oknem vznikne vzduchový polštář, který izoluje.

Teplo zůstane uvnitř a zimu drží rolety venku. Tím můžete ušetřit až 30 % nákladů za energii. V létě mají rolety opačnou úlohu. Nepustí dovnitř horký vzduch a v domě je stále příjemné klima.

Zajistěte dům proti zlodějům

Zloději už dávno nechodí dveřmi. V 83 % případů do rodinných domů vnikají přes okna a balkony. Stažené rolety jsou pro ně nevítanou překážkou.

Pokud jsou zamčené nebo mají protizdvihové pružiny, náhodného zloděje spolehlivě odradí. Rolety s elektrickým pohonem můžete navíc napojit na centrální systém. Před odjezdem na dovolenou naprogramujete jejich spouštění a nikdo nepozná, že nejste doma.

Nenechte se obtěžovat hlukem

Předokenní rolety vám zajistí i dostatek klidu na spánek. Někteří lidé žijí na tak hlučných místech, že nepříjemné zvuky slyší i přes zavřená okna.

Přehled hlučnosti:

  • tichá ložnice - 30 dB,
  • jedoucí vlak - 90 dB,
  • burácení motorky - 100 dB,
  • sbíječka - 110 dB.

Předokenní rolety sníží hluk až o 16 dB. Navíc okna ochrání před mechanickým poškozením. Se spuštěnými roletami se už nemusíte bát, že okna poškodí kroupy nebo štěrk, který odlétává od kol aut.

Vyberte si předokenní rolety i vy

Rolety jsou skutečně výhodné. Díky úspoře na energiích se vám investice vrátí a ještě navíc svůj dům chráníte před zloději. Objednejte si u LOMAXU rolety a vyplňte poptávkový formulář.

Pošleme k vám technika, který zaměří vaše okna a pomůže vám vybrat nejvhodnější druh rolet. Pak zakázku naceníme a vy se rozhodne, jestli rolety chcete.

předokenní rolety LOMAX na domě

 

Máte zájem odebírat novinky?

Vyplňte níže svůj e-mail a odebírejte newsletter LOMAX.