Získejte zdarma chytrou řídicí jednotku Somfy v hodnotě 5 000 Kč nebo dálkové ovládání k produktům LOMAX

Jarní akce je v plném proudu. Od 1. 4. do 31. 5. 2024 totiž můžete při koupi vybraných produktů získat něco navíc. Pořiďte si v tomto období alespoň 5 ks stínicí techniky s pohonem iO nebo garážová vrata LOMAX a zapomeňte přitom na jejich manuální ovládání – dostanete k nim od nás totiž chytrou řídicí jednotku Somfy v hodnotě 5 000 Kč nebo dálkové ovládání zdarma.

TaHoma Switch zdarma ke stínicí technice

Přemýšlíte nad pořízením stínicí techniky v podobě venkovních roletžaluzií nebo screenových rolet a zároveň vás láká pomyšlení na chytrou domácnost? Pak zpozorněte. Stačí si do konce května pořídit alespoň 5 ks rolet, žaluzií nebo screenových rolet s pohony iO chytrou řídicí jednotku TaHoma Switch od Somfy v hodnotě 5 000 Kč získáte zdarma.

A na co vše je taková jednotka dobrá? Můžete pomocí ní plně ovládat vaši novou stínicí techniku i další produkty domácí automatizace, ale také ovládat teplotu v interiéru a spotřebu energie, aniž byste přišli o své pohodlí. Dále umožňuje:

  • ovládání produktů odkudkoliv,
  • s tím spojenou simulaci přítomnosti v domácnosti pomocí vlastních scénářů,
  • maximální přehled a kontrolu nad všemi napojenými produkty,
  • úsporu energií díky přizpůsobení stínicí techniky či vytápění
  • nebo také pohodlné ovládání pomocí jedné aplikace.
     

Její instalace je navíc velmi jednoduchá a do budoucna ji lze spárovat až se 300 dalšími zařízeními, jako jsou větrná či sluneční čidlaklimatizaceosvětlení nebo alarmy. Zbaví vás tak každodenních úkonů a otevře dveře do světa pohodlnějšího a praktického bydlení.

Chytrá řídicí jednotka TaHoma Switch

Chytrá domácnost se se zařízením TaHoma Switch stane pomocníkem, bez kterého už si život nebudete moct představit.

Dálkové ovládání ke garážovým vratům

Není pro vás stínicí technika aktuální, ale garážová vrata ano? Pak během naší jarní akce odměníme i vás. Stačí si pořídit jeden z modelů sekčních vrat DeltaHomeExcellent nebo posuvná vrata Praktik a přidáme vám k nim 1 ks dálkového ovladače LOMAX digital 304 zdarma. Vaše nová vrata tak budete mít nejen plně pod kontrolou, ale budete je také moct pohodlně ovládat z auta, aniž byste z něj museli vysednout.

Vyberte si z široké nabídky domovního příslušenství LOMAX, pořiďte si jej do 31. května 2024 a odměna je vaše. V případě potřeby či dotazů nás neváhejte kontaktovat nebo rovnou vyplňte poptávkový formulář.

Dálkový ovladač LOMAX digital 304

Zapomeňte na manuální otevírání vrat s dálkovým ovladačem LOMAX.

 

Poptat produkty LOMAX

Máte zájem odebírat novinky?

Vyplňte níže svůj e-mail a odebírejte newsletter LOMAX.