Vchodové dveře: o bezpečnost se postará 3bodový zámek, který se sám zamkne

V LOMAXU seženete hliníkové dveře, které patří k nejodolnějším. Mají pro klienty řadu nezpochybnitelných výhod. Jsou totiž bezúdržbové, snesou extrémní namáhání a vy se tak můžete těšit na dlouhodobý bezproblémový provoz. Zároveň skvěle tepelně izolují. A to stále není všechno - sami si můžete navrhnout jejich vzhled, budou tak odpovídat vašemu vkusu a dokonale ladit s vaším domem.

 

Bezpečnost na prvním místě

Od vchodových dveří se očekává, že odolají nezvaným návštěvníkům. Proto v LOMAXU používáme pouze bezpečnostní 3bodové kování GU Security. Obyčejný zámek se zamkne jen v jednom bodě - v místě u kliky.

Toto kování má však zamykací body 3. Stačí otočit klíčem a uzavřou se i body v horní a spodní části dveří.

Nejlepší na tom je, že ve skutečnosti vůbec otáčet klíčem nemusíte. Dveře mají automatické zamykání, které se při zavření aktivuje. Proto se s dveřmi od LOMAXU už nemusíte bát, že třeba děti zapomenou zamknout.

Dveře podtrhnou vzhled domu

Dveře se vyplatí pečlivě vybírat. Jsou totiž první věcí, kterou návštěvník uvidí. Nejlepší je sladit vchodové dveře s garážovými vraty, aby společně vytvářely jednotný celek.

Jde to snadno. Pokud si nevyberete z 24 základních barev, zvolte si 1 ze stovek odstínů, které nabízíme v rozšířeném vzorníku RAL.

Dekor dřeva je v módě

Chcete vynikající vlastnosti hliníkových dveří, ale vzhledově vás upoutalo dřevo. Pro LOMAX to není žádný problém. Na výběr máte z velkého vzorníku imitací dřeva.

Zatímco dříve byl mezi lidmi populární dub, nyní je zájem o dekor:

  • jasan,
  • jilm,
  • mahagon,
  • ořech.

Odborná montáž je důležitá

Můžete mít ty nejlepší dveře na světě, ale pokud je špatně nainstalujete, nepomůže vám to. Proto je lepší svěřit montáž odborníkům. Kupte si dveře u LOMAXU a odbornou montáž máte v ceně.

Nečekejte, až k vám přijde zloděj. Kontaktujte nás a pořiďte si bezpečné vchodové dveře včas.

Máte zájem odebírat novinky?

Vyplňte níže svůj e-mail a odebírejte newsletter LOMAX.